MUDr. Emílie Nevřelová

Zubař Více

Nový Malín 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 504, Nový Malín

je užasná !! laskavá a její přístup je super !! moc mi pomohla !! a sestřička je taky příjemná jsem moc ráda že tam mužu chodit

Je opravdu dobrá.

Super zubařka :)

nejlepsi pani zubarka ktera mi velice pomohla----a usetrila zbytecneho trapeni

Zkušený odborník na svém místě s lidským přístupem.Jsem velice spokojená.

Jsem velmi spokojená klientka a častá návštevnice zubní ordinace.Přístup paní zubařky i sestřičky nemá chybu.

S Paní doktorkou jsem velice spokojená já i moje rodina, díky ní jsem opět začala navštěvovat stomatologické odd. kam jsem dřív chodila pouze v případě nouze a s velkým stresem a strachem. Děkuji za milý přístup a laskavé ošetření.

jsem spokojen

Naše paní zubařka je prostě nejlepší,k tomu není co dodat,a sestřička taky

Jsem velice spokojená s prací paní doktorky. Jako jediná z mnoha, které jsem na Šumpersku po přistěhování obešla, mne přijala a jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala. Jsem u ní sice jen půl roku, ale kvůli svým větším problémům se zuby a zpackané práci svého předchozího zubaře jsem její ordinaci navštívila mnohokrát. Její ordinace je velmi dobře vybavena, investuje se do přístrojů i vybavení. Přístup lékařky i sestřičky je příjemný, lékařka mi po mém dotazu všechny postupy ochotně vysvětlila, po rentgenu mi problémy ukázala přímo na obrazovce. Díky nabytým zkušenostem jsem k ní ráda přihlásila zbytek rodiny.