MUDr. Emilie Kulhánková

Křtiny 1 adresa

Zubní oddělení
č.d. 72, Křtiny

Umístění: Zubní oddělení Jiný

Úžasná Paní Zubařka! Milá, vstřícná, jemná, ochotná! kéž by bylo více takových lékařů!! Pak by se i lidé, k zubaři i těšili :)

Paní doktorku jsem navštívila na dovlené, kdy se mi udělal obří zánět pod jazykem. Díky svému profesionálnímu přístupu jsem ještě na živu. Podle doktora v nemocnici, kam mě paní doktorka poslala, mi tím zachránila život. Takž za mě mohu jen doporučit!!!!

Velice příjemná a profesionální PANÍ DOKTORKA. nemám co dodat.

Skvělá paní doktorka.Byla jsem u ní jen náhodou,když měla pohotovostní službu a ve srovnání s mojí stomatoložkou je to 100% profesionální přístup + lidský. Děkuji paní doktorko nebýt Vás,tak snad trpím ještě dnes.Po 3denní návštěvě mé paní doktorky,která mi nedokázala pomoct Vy jste to zvládla za 10min máte moje díky.Škoda,že už další pacienty nepřijímáte klidně bych jezdila i 20Km. Díky.

Hodná paní doktorka, na požádání zub umrtví, vše vysvětlí, ukáže a zákroky jsou prakticky bezbolestné.

Velmi milá paní doktorka,odbornice,citlivá a v mém případě i trpělivá :)
Prostě nejlepší!

Paní doktorka mna zbavila obav ze zubaře, při zákroku s pacientem cítí a výsledek její práce je na dlouhou dobu.Peníze za zákroky a materiál účtuje v nezbytné míře.Jsem rád, že takovou doktorku mám.

Velice příjemná,milá,ochotná,využívá nové technologie,používá vodní chlazení při vrtání,její práce je kvalitní a profesionální.Vysvětlí problém,postup.

Ochotná, příjemná, kdykoliv vysvětlí problém, pokud má pocit, že si neví rady (to nemyslím nijak špatně) nebo nemá dostatečné vybavení, pošle k odborníkovi. Díky takovým doktorům se člověk nemusí bát zubaře!

Velice příjemná, milá, ochotná. Vždy vyjde vstříc, nemám s ní problém...