Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Horní lán 1312/12, Olomouc
Odborný lékař stomatolog, ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient

Nejlepší lekařka se kterou sem se měla čest poznat. Je užasna naslouchava, pomahajici a mila. Mela jsem autonehodu a přišla sem o předni zub, za rok sem vystřídala asi 6 zubařu. Ona jedina mi doopravdy pomohla a mela se mnou trpělivost. Vřele doporučuji

Paní doktorka je báječná.Skvěle to z dětmi umí.

Bohužel já si musím na tuto zubní specialistku postěžovat. Za prvé mírně povýšenecké chování, což lze prominout. Ovšem také nenaslouchání pacientovi. Už 2x jsem jí říkal o zásadním problému co se týče mých zubů a vždy se tvářila jako že neslyší. I výsledek byl takový- problém je dosud nevyřešen. Tak nevím, zda potřetí "to" zařvat nebo co. Mrzí mě to, na první pohled paní zubařka vypadá profesionálně a zodpovědně, nechápu, proč to jednání nemůže být víc na rovinu. Komunikace vázne...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Perfektní přístup, příjemná, informovala mne vždy dopředu, jak budeme postupovat, bezdlouhého čekání. Výsledný efekt na jedničku a bez trhání zubů.

Nemůžu sice posudit, zda je MUDr. Dohnalová ve svém oboru nejlepší v Olomouci, můžu ale zcela objetkivně a nezaujatě zhodnotit výsledek jejího více než ročního snažení na mé všelijakém chrupu. Před zahájením léčby (po RTG a stomatologickém vyšetření) mi ve srozumitelné formě vysvětlila léčebnou strategii. Co mi nebylo jasné, na to jsem se bezprostředně doptal. V průběhu léčby byla vždy příjemná, pečlivá a přesná, na termínech návštěv jsme se sestřičkou vždy našli shodu. Ukončení léčby (sejmutí rovnátek) bylo proti původně předpokládánému termínu asi o 14 dní zpožděno, což ovšem chápu. Výsledek byl pro mě překvapující - z původního komplexu rázem přednost. Nikdy jsem zde neměl sebemenší problém. Byla to moje velmi dobrá zkušenost, kterou lidem potřebujícím péči tohoto druhu, ZDE vřele doporučuji.

výborná péče

Velice dobrá a pečlivá lékařka. Moje poházené zuby mi srovnala za jeden rok, až jsem se tomu divil. Prostě práce na jedničku.

Paní doktorka je velká odbornice, ale nemá vztah k pacientům, resp. lidem. Neumí dobře komunikovat, více se soustřeďuje na léčbu. Neškodilo by více komunikace.

Ověřeny pacient

Možná se letos konečně náš syn po 8 leté péči paní doktorky dočká sundání rovnátek. I kdyby to letos nebylo, ten rok už vydržíme, paní doktorce děkujeme za trpělivost.
A jeden malý drb: Paní doktorka perfektně umí jako jedna z málo lékařů komunikovat i v hanáčtině :-) :-) :-)

L

K paní doktorce chodíme asi dva roky a musím říct, že jsem s její prací moc spokojená. U lékařů také hodně záleží i na chování k pacientům a hlavně pak k dětem, to rodiče sledují zvlášť pozorně.....u paní doktorky nemám jedinou výtku. Více takových doktorů. Paní doktorce přeju hodně zdaru do další práce. Je to nejlepší paní doktorka široko daleko.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti