Odborný lékař stomatolog, ortodoncie
Horní lán 1312/12, Olomouc

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Nejlepší lekařka se kterou sem se měla čest poznat. Je užasna naslouchava, pomahajici a mila. Mela jsem autonehodu a přišla sem o předni zub, za rok sem vystřídala asi 6 zubařu. Ona jedina mi doopravdy pomohla a mela se mnou trpělivost. Vřele doporučuji

Paní doktorka je báječná.Skvěle to z dětmi umí.

Bohužel já si musím na tuto zubní specialistku postěžovat. Za prvé mírně povýšenecké chování, což lze prominout. Ovšem také nenaslouchání pacientovi. Už 2x jsem jí říkal o zásadním problému co se týče mých zubů a vždy se tvářila jako že neslyší. I výsledek byl takový- problém je dosud nevyřešen. Tak nevím, zda potřetí "to" zařvat nebo co. Mrzí mě to, na první pohled paní zubařka vypadá profesionálně a zodpovědně, nechápu, proč to jednání nemůže být víc na rovinu. Komunikace vázne...

Perfektní přístup, příjemná, informovala mne vždy dopředu, jak budeme postupovat, bezdlouhého čekání. Výsledný efekt na jedničku a bez trhání zubů.

Nemůžu sice posudit, zda je MUDr. Dohnalová ve svém oboru nejlepší v Olomouci, můžu ale zcela objetkivně a nezaujatě zhodnotit výsledek jejího více než ročního snažení na mé všelijakém chrupu. Před zahájením léčby (po RTG a stomatologickém vyšetření) mi ve srozumitelné formě vysvětlila léčebnou strategii. Co mi nebylo jasné, na to jsem se bezprostředně doptal. V průběhu léčby byla vždy příjemná, pečlivá a přesná, na termínech návštěv jsme se sestřičkou vždy našli shodu. Ukončení léčby (sejmutí rovnátek) bylo proti původně předpokládánému termínu asi o 14 dní zpožděno, což ovšem chápu. Výsledek byl pro mě překvapující - z původního komplexu rázem přednost. Nikdy jsem zde neměl sebemenší problém. Byla to moje velmi dobrá zkušenost, kterou lidem potřebujícím péči tohoto druhu, ZDE vřele doporučuji.

výborná péče

Velice dobrá a pečlivá lékařka. Moje poházené zuby mi srovnala za jeden rok, až jsem se tomu divil. Prostě práce na jedničku.

Paní doktorka je velká odbornice, ale nemá vztah k pacientům, resp. lidem. Neumí dobře komunikovat, více se soustřeďuje na léčbu. Neškodilo by více komunikace.

Možná se letos konečně náš syn po 8 leté péči paní doktorky dočká sundání rovnátek. I kdyby to letos nebylo, ten rok už vydržíme, paní doktorce děkujeme za trpělivost.
A jeden malý drb: Paní doktorka perfektně umí jako jedna z málo lékařů komunikovat i v hanáčtině :-) :-) :-)

K paní doktorce chodíme asi dva roky a musím říct, že jsem s její prací moc spokojená. U lékařů také hodně záleží i na chování k pacientům a hlavně pak k dětem, to rodiče sledují zvlášť pozorně.....u paní doktorky nemám jedinou výtku. Více takových doktorů. Paní doktorce přeju hodně zdaru do další práce. Je to nejlepší paní doktorka široko daleko.