Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Za doktorkou Kunertovou jsme se vydali, jelikož jsme slyšeli zpočátku velmi dobré ohlasy, a to nejen z Břeclavi. Bohužel p. Kunertová na plné čáře zklamala, totální neochota, kdybychom si nezavolali na výsledky, nedá ani vědět (a to nám říkala, že pokud by výsledky dopadly špatně, určitě se ozvou). Pacientovi se vysmívala a vrtěla celou dobu hlavou - i kdyby snad měla pravdu, z její strany je toto těžce neprofesionální. Problémy neřeší, nejradši by neudělala ani základní vyšetření, pokud bychom si jej nevyptali sami. Nechápu, nerozumím a moc mě to mrzí, že nemohu paní doktorku chválit jako ostatní pacienti. I když co se dozvídám poslední týdny... nemám s paní doktorkou jen já problém.

musím se svěřit se svou dnešní zkušeností návštěvy paní doktorky. V žádném případě ji nechci nějak napadat a očerňovat, pouze popíšu, co jsem zažila. Mám dlouhodobé potíže s páteří a migrénami a léčila jsem se pomocí různých léků, aniž bych si nějak hlídala vedlejší účinky, pravděpodobně proto se mi zhoršily jaterní testy, ale důvod může být i jiný.
Paní doktorka se mě zeptala, co piju za alkohol a na moji odpověď, že bych si to nedovolila a přes půl roku se ho nedotkla, mě velmi netaktně označila za alkoholičku, která zapírá, apřes moje ujišťování, že mi křivdí, mě odbyla a do zprávy napsala, že mám zakázaný alkohol.
Byla jsem hluboce otřesená a ponížená, navíc je mi opravdu dost špatně, takže mi to na psychice moc nepřidalo a bylo mi do pláče. Ale k dovršení všeho mě poslala sestra pro třicetikorunový lístek, který jsem zapomněla přinést. To samo by nevadilo, přestože mi bylo špatně a spěchala jsem na autobus, ale poté co jsem lístek těžce vybojovala na automatu, mě nechala sestra s lékařkou stát na chodbě skoro třičtvrtě hodiny, přestože jsem vytrvale klepala a bylo přes dveře slyšet, jak se smějí s pacientem.
Měla jsem potřebu to napsat, protože tak ponižující zážitek nepřispívá k uzdravení pacienta, a prosím paní doktorku, aby byla citlivější při jednáni s pacienty, snad jí to pomůže při další praxi.
Věra G.