Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Šrámkova 3319/2A, Ústí nad Labem
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Nemůžu si v ničem na pana doktora stěžovat, ochotný, vstřícný, trpělivý, odešel z našeho města,dojizdim do jeho nynějšího působiště,a kdyby šel opět do jiného,budu jezdit i tam,je totiž málo lékařů jako on


D
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace diagnostika alergie

Nemohu si stěžovat,prakticky mi změnil život.Jsem jsem silný alergik skoro na vše a díky panu doktorovi můžu normálně fungovat.Má klidný přístup,nestresuje pacienta a nikdy nenadava.


I
Ověřeny pacient

Na to že jde o zástupce mladší generace je škoda, že se p. doktor profiluje jak představitel "staré školy" - formální až neosobní zájem, bez hlubšího zájmu o pochopení příčiny diagnozy, minimální oční kontakt, "ouřada" sedící za stolem, po vyšetření hrdě podávající (přes stůl, jak jinak) rezultát a rozhřešení - recept...Měl jsem pocit, jak když sedím za výlohou, jeden z kusů (nevyléčitelných). Výhodou je, že nečekáte dlouho na objednání.


Ověřeny pacient

Velice příjemný lékař i sestra k 6 letému a 15 letému synovi. Snad jediný lékař, který chodí včas do práce a začíná přesně v sedm hodin.


L
Ověřeny pacient

Alergie se u mě objevila od 15 let... Díky němu, kdy zjistil, na co je a předepsal užitečné prášky můžu na jaře zase normálně chodit ven do přírody :)


K
Ověřeny pacient

Nezájem o pacienta, šup, šup, změřit, předepsat, nashledanou...


Ověřeny pacient

Odešel jsem oo pana doktora, protože jsem strašně trpěl na jaře, v létě alergií a k panu doktorovi jsem chodil něco přes rok a nevěděl jsem na co jsem alergický! Nebyl schopnej mi udělat testy, neustále říkal příště a měl jsem v podstatě prášky, které trochu zabíraly, ale né přesně na to co jsem alergický! Přešel jsem k jinému alergolovi a hned pří první návštěvě jsem to věděl!!


Mohu vřele doporučit, velmi milé prostředí i personál. Žádné dlouhé čekání. Přešla jsem k němu od paní doktorky která mi zanedbala astma a pan doktor mi předepsal léčbu, kdy nemám téměř žádné příznaky alergie.


Ověřeny pacient

Vřele doporučuji, žádné čekací lhůty, příjemná sestra i vstřícný doktor.


Pana doktora mohu jen doporučit!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti