Dušan Malenčík, praktický lékař

MUDr. Dušan Malenčík

Praktický lékař Více

Varvažov 99, Telnice
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Je to otřesný lékař .Při naměření tlaku 160 mně bylo zděleno,že jsem asi mněla k jídlu salám proto ten vysoký tlak.

Jak může někdo hloupý psát hodnocení jako tato paní? v posledním názoru?Co tedy lezete do ordinace,kde se vám nelíbí lékař?Co si to dovolujete osočovat člověka,který vystudoval vysokou školu?Jste asi podle chování trhovkyně a drbna.Paralen si klidně kupte v lékárně a zaregistrujte se někde jinde!Vděčná a spokojená pacientka pana doktora Malenčíka

Bez zájmu o člověka, huhňá , není mu rozumět a už kouká, aby jsi byl za dveřmi. Jen žádné problémy a nemoci. Moc neotravujte a vypadněte

lelmi kvalitní odborník,miroslav macháček

To se to kritizuje,co?Že máte v čekárně a v ordinaci zimu,to vám nevadí.Neměla by kritika spíše tímto směrem?Jednomu vadí povídání,druhý zase chce povídat,no zamyslete se nad sebou co ten člověk by měl ještě dělat?Ošetří,vás?Napíše vám léky?Zařídí vše potřebné?Myslím že ano.Tak ten nespokojený chytrák co píše si může dát kartu třeba do Chlumce.Já jsem spokojená a neměnila bych!

Moc dobry neni,zlechcuje problemy, bez zajmu.