MUDr. Drahomír Tyleček

Zubař Více

Kunžak 1 adresa

3 názor

Adresa

Praktický zubní lékař
Dačická 445, Kunžak

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K

velice profesionalní a plomby dlouho vydrží

L

Navštěvuji ho od malička a nemohu si nijak stěžovat. V případě nějakého zubního problému člověk může přijít ihned bez nějakého objednávání - při složitějším zákroku samozřejmě se musí objednat. Jsou lékaři kteří mají v ordinaci i speciální přístroje a používají nejnovějších metod ošetření, ale v takovém případě je i ošetření zcela v jiných finančních relacích. A kdo si stěžuje na nekvalitní ošetření, tak má přece každý možnost si vybrat lékaře jaký mu vyhovuje. Pozn.Kdyby tak nekvalitně ošetřoval jak je zde v některých příspěvcích uvedeno, tak by asi neměl tolik pacientů, včetně těch "zahraničních" a co se týče nějaké chyby - řekněte který lékař ještě neudělal chybu?

L

Nemohu souhlasit, chodím k němu od malička, nyní už s dcerou.Snaží se zachránit každý zub, vždy je příjemný a sestřička také.Nikdy jsem u něj nic neplatila, když jinde platíte nadstandart( bílé plomby atd.)je zde považováno za standartní ošetření.


Došlo k chybě, zkuste to znovu