Komplexní domácí zdravot. péče, s.r.o.
J. Čapka 721, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily ošetřovatelů v okolí

Pokud se jedná o samotnou Doris Šebestovou,protože ostatní hodnotit nebudu,tak mohu pouze odkázat na minulost a člověk se nemění,proto mám veliké pochybnosti o jednom názoru tady.
Doris není člověk,který se přetvařuje a používá změnu pro svůj prospěch a to už proto,že to zaprvé nepotřebuje a hlavně proto,že je obdarována darem boha se ke všem chovat velice vstřícně a hezky.
Chápu,že názor pod jménem host je obrácený k mému,ale mám pro to pochopení,protože každý při narození byl obdarován blbostí a Doris Šebestová není vyjimkou stejně jako já,ale narozdíl od názoru hosta si sudička rozdávající blbost neudělala u Doris Šebestové dovolenou jako u názora hosta.

Velice příjemná Mgr. se smyslem plného citu pro nemocného člověka,umí poradit a pohldit v těžkých chvílich,odborně vysoce na výši,mohu jen doporučit ,všechny sestry týmu POMAD jsou skvělé.....

No to nevím, kde jste vzaly, že je s úsměvem?
Tak hrubou a neempatickou osobu ve zdravotnictví aby pohledal! V minulém roce jezdila a převazy mé babičce a kromě faktu, že nerozdala jediný úsměv, byla vyloženě protivná a svou práci odbývala. Skončilo to tak, že jsme se obrátili raději na jinou domácí péči a jsme spokojení - Opora od paní Blahutové.Anička

Svělá a doporučuji!!!!!!!!!!!!

Velmi skvělá ošetřovatelka,která své práci rozumí a je pořád s úsměvem,takže se opravdu pacient cítí velmi dobře.Můžu doporučit a určitě bych neměnila!!!!!!!!!!!