Ord. lékaře specialisty - revmatologie
Weberova 7, Děčín

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - revmatologie Nehybnost levého kolena

Po ne úplně doléčeném zánětu levého kolena jsem měla úporné bolesti.Pohybovat jsem se mohla jen za pomocí berlí.Hledala jsem někoho kdo mi pomůže a volba padla na ordinaci dr.Dimitrova.Tato volba se ukázala správnou.Výborný,laskavý a odborný přístup pana doktora Dimitrova i sester byl na úrovni.Vše vysvětlili a hlavně pomohli od bolesti.Tuto ordinaci všem vřele doporučuji.Anna T.

S panem doktorem jsem byla nad míru spokojena. On jediný z mnoha lékařů se mi dokázal věnovat a přišel na to, co je s mými zády. Tímto bych ho chtěla všem doporučit a velmi mu poděkovat za jeho péči.
P.Štučková

Pan doktor je PAN Doktor -profík !Neskutečně mi pomohl a pomáhá,výborný diagnostik!Veselý člověk a celý jeho tým včetně neskutečně skvělé obětavé sestřičky Helenky!Velké děkuji!

Čekací doba katastrofa sebou nejlépe stan ,spacák a oběd , chování naprosto neetické , vulgární , sebestřední , s pacienty jedná s arogancí a povýšeností, určená diagnosa která se jinde nepotvrdila zdělená naprosto vulgárním způsobem , určeny i naprosto zbytečně léky které nejsou třeba , z ordinace jsem odešla naprosto znechucená a naprosto nedoporučuji , raději si udělejte čas a objednejte se k jinému lidštějšímu lékaři

Velice příjemný lékař,odborník na svém místě,umí vše vysvětlit a pomoci.Děkuji mu za vlídné přijetí a pomoc.

Moje kritika neni urcena primo panu doktorovi,s nim jsem byl ja i moje maminka spokojeny. Jina vec je jeho zastupujici lekarka pani Volrabova,ktera si myslim nezaslouzi titul MUDr. Jeji urcovani diagnosy je strasne,nekdy jsem si myslel ze me leci sestra. Pisu sem hlavne pro to,ze jsem potreboval napsat recept pro maminku,vyzvednout leky a zaslat ji je do zahranici,kde se momentalne nachazi. Kdyz jsem se konecne dovolal,objednal recept a den kdy si ho mam vyzvednout,mi po poslednim pacientovi uz nikdo i pres klepani neotevrel a asi po 3/4 hodiny jsem to vzdal. Dalsi den se opakovalo skoro to same,az na to ze v cekarne nikdo nebyl a z ordinace se ozyval hlahol. Pan doktor by si mel sve zamestnace srovnat,a vysvetlit jim jak se maj chovat k pacientum,kteri ho v podstate zivi. Arogance nekterych sester,kterou jsem zazil i ja je velice neprijemna,a tim vic kdyz vam neco je a setkate se s takovym clovekem. No snad sem nekdy pan doktor zavita,a neco si z toho veme.

Hrůza a děs, celý měsíc jsem zkoušela se dovolat, ale nikdo mi telefon nezvedal. Při poslední návštěvě napsal léky, ale neřekl, jak dlouho je třeba tyto užívat, zda si po dobrání přijít pro nové nebo ne. Jeho chování je velice arogantní a je škoda, že v Děčíně neexistuje jiný lékař na léčbu osteroporózy, kdyby byl, tak už mě u tohoto nikdo neuvidí. Mám dojem, že mu jde jen o získávání poplatků od pacientů.

vyborny specialista,vzdy najde pricinu bolesti a vyleci.. vic takovych doktoru :-)

bohužel i já se připojuji k negativnímu hodnocení - sebestředné a arogantní chování, evidentní ždímání státní pokladny zdvojením potřebných vyšetření, z ordinace jsem odešla znechucena tak, jak ještě nikdy

Jsem velmi spokojený,moc dobře se věnuje pacientovi. Díky