Umístění: jiné místo Odstranění znaménka

Po kladných recenzích jsem se rozhodl navštívit p. Kunčíkovou, aby mi pomohla odstranit znaménko. Po dvou minutovém prohlédnutí mi bylo sděleno, že toto znaménko odstranit laserem nelze. Zaplatil jsem na místě 250 Kč (za 2min) a šel bez výsledku jakékoliv pomoci pryč. Tolik k mé zkušenosti, obrázek si udělejte sami. :-)

MUDr. Diana Kunčíková

Pan Lušovský navštívil naši ambulanci za účelem odstranění znaménka laserem. Po vyšetření znaménka optickým dermatoskopem, jsem vyhodnotila, že laserové ošetření není vhodné a doporučila mu odstranění klasickou excizí. Byla mu předána zpráva s doporučením zákroku na ambulanci plastické chirurgie. Vzhledem k tomu, že naše ambulance nemá smluvní vztah s jeho pojišťovnou, musel vyšetření uhradit.

Umístění: jiné místo Odstranění znaménka

MUDr. Diana Kunčíková