Denisa Mlynáriková verifiedCreated with Sketch.

Porodní asistentka

Kontaktní informace

• H
    Umístění: ON Jičín a.s.- porodniceSlužby: přirozený porod

Denisa je úžasná porodní asistentka, ani jsem netušila, že takové ještě jsou :) Svoje povolání bere jako poslání, je opravdu špičkovým odborníkem, neustále se vzdělává, ale hlavně - je neuvěřitelně empatická, přátelská a lidská. Rodit s Denisou bylo jako mít tam kamarádku, kterou se mi doopravdy stala. Díky Denise jsem rodila v klidu, velkou část jsem mohla být s ní doma a po porodu mi obrovsky pomohla jako laktační poradkyně, kdy jsme odbourávaly kloboučky, co mi dali v porodnici. Díky Denise kojím už rok a budu i nadále. U svých dalších porodů Denisu rozhodně chci, bez ní nerodím :D

• Zkušenosti a dovednosti

• Jsem porodní bába, která podporuje a provází ženy přirozeným těhotenstvím, porodem a šestinedělím. Poskytuji konzultace vč. laktačního poradenství. Pracuji ve dvojici pro vyšší kvalitu péče. Zabývám se terapií u dysfunkcí pánevního dna v různých období života ženy. Působím v Libereckém a v Královehradeckém kraji.
      více na www.porodjinak.cz
      Tel.:

Služby

Porodní asistentka - zdravotní péče poskytovaná ve vlastním sociálním prostředí klientky

Krkonošská 157, 543 01 Vrchlabí, královéhradecký

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Denisa Mlynáriková
    Denisa Mlynáriková
    Porodní asistentka
    Jičín
    Dobrý den, hořkost v ústech může způsobovat progesteron. Protože vše tonizuje a tím pádem i svěrač jícnu může být povolený a může se dostávat obsah kyseliny v žaludku do vyšších etáží. Závisí… Více

Hodnocení pacientů

• H
      Umístění: ON Jičín a.s.- porodniceSlužby: přirozený porod

• L
      Umístění: jiné místoSlužby: přirozený porod

Denisa Mlynáriková mi poskytovala péči a rady v průběhu těhotenství a doprovodila mne k porodu do porodnice coby komunitní porodní asistentka. Její služby si nemohu vynachválit. Její předností je individuální přístup ke každé rodičce. Nebere nás jako pacientky, ale jako živé bytosti, které mají fyzickou i psychickou stránku - a oběma z nich je potřeba se věnovat. Při porodu mě podržela a pomohla mi, i když občas jen jako pozorovatelka. Když porod běží, jak má, není potřeba nijak zasahovat... Po porodu přijela a se vším poradila a poprvé dokonce na naše přání vykoupala malého. Denisa je citlivá, milá a pozorná k potřebám rodící ženy. Ale co je nejdůležitější: upřímně se zajímá. Když znovu rodit, tak jedině s Denisou. :-)