Umístění: ON Jičín a.s.- porodnice Přirozený porod

K Denise jsem se dostala na poslední chvili před mym prvnim porodem z duvodu odmitnuti u jiné PA. A jsem za to ted velmi rada. Denisa byla uprimna a narovinu rekla, jak to v porodnici chodi, co z meho porodniho planu je a není realne. U obou porodu me, před odjezdem do nemocnice, navstivila doma. Navíc u druheho porodu respektovala me rozhodnuti ohledne gbs a i presto, ze ostatní personal v porodnici s tim mel problem, stala za mnou. Diky ni jsem nemusela ( nebo minimalne ) komunikovat s ostatnim personalem ohledne polohy, nastrihu, medikace aj. Diky ni jsem si, v ramci moznosti porodnice, mohla porod prozit sama a v klidu. Take jsem u druheho porodu mela moznost poznat, jak citlivy clovek to je. Skoda, ze takovych PA, které ještě veri v schopnost zeny dite prirozene porodit, je tak malo.

Krkonošská 157, Vrchlabí
Porodní asistentka - zdravotní péče poskytovaná ve vlastním sociálním prostředí klientky (mapa)

Porodní asistence

Návštěva doma

Pooperační péče

www.porodjinak.cz, www.jogajilemnice.cz, Jičín
ON Jičín a.s.- porodnice (mapa)

Jsem porodní bába, která podporuje a provází ženy přirozeným těhotenstvím, porodem a šestinedělím. Poskytuji konzultace vč. laktačního poradenství. Pr...

C

Názor přidán dne 19.08.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: ON Jičín a.s.- porodnice přirozený porod

Denisa je úžasná porodní asistentka, ani jsem netušila, že takové ještě jsou :) Svoje povolání bere jako poslání, je opravdu špičkovým odborníkem, neustále se vzdělává, ale hlavně - je neuvěřitelně empatická, přátelská a lidská. Rodit s Denisou bylo jako mít tam kamarádku, kterou se mi doopravdy stala. Díky Denise jsem rodila v klidu, velkou část jsem mohla být s ní doma a po porodu mi obrovsky pomohla jako laktační poradkyně, kdy jsme odbourávaly kloboučky, co mi dali v porodnici. Díky Denise kojím už rok a budu i nadále. U svých dalších porodů Denisu rozhodně chci, bez ní nerodím :D

Umístění: jiné místo přirozený porod

Denisa Mlynáriková mi poskytovala péči a rady v průběhu těhotenství a doprovodila mne k porodu do porodnice coby komunitní porodní asistentka. Její služby si nemohu vynachválit. Její předností je individuální přístup ke každé rodičce. Nebere nás jako pacientky, ale jako živé bytosti, které mají fyzickou i psychickou stránku - a oběma z nich je potřeba se věnovat. Při porodu mě podržela a pomohla mi, i když občas jen jako pozorovatelka. Když porod běží, jak má, není potřeba nijak zasahovat... Po porodu přijela a se vším poradila a poprvé dokonce na naše přání vykoupala malého. Denisa je citlivá, milá a pozorná k potřebám rodící ženy. Ale co je nejdůležitější: upřímně se zajímá. Když znovu rodit, tak jedině s Denisou. :-)

Porodní asistence

Návštěva doma

Pooperační péče

C

Názor přidán dne 19.08.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: ON Jičín a.s.- porodnice přirozený porod

Umístění: jiné místo přirozený porod

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den..jsem 3.tyden po porodu a mam hořkost v ústech již několikátý den,nevím čím by to mohlo být způsobeno

Dobrý den, hořkost v ústech může způsobovat progesteron. Protože vše tonizuje a tím pádem i svěrač jícnu může být povolený a může se dostávat obsah kyseliny v žaludku do vyšších etáží. Závisí ještě, kdy se ta horkost objevuje, před jídlem, po jídle, nalačno, po zalehnutí, večer, v noci, po konkrétním jídle. Měla jste, nebo máte v osobní anamnéze nějaké onemocnění zažívacího traktu? Nejčastěji se jedná o poruchu horního zažívacího traktu.

Denisa Mlynáriková