FN Hradec Králové odd klinické hematologie
Sokolská, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

POZNALA JSEM ,JAK CHUTNA POCIT,KDYZ PLACETE STESTIM.DIKY PANE DOKTORE ZA UZDRAVENI NASEHO SYNA.JE TO JIZ 10LET,ALE NIKDY VAM NEPRESTANEME BYT VDECNI.

Výborný lékař, výborný přístup k pacientům

Profesionál, pozitivní komunikace s pacientem i jeho blízkými, což je opravdu potřeba - protože když člověk, který se setká s nemocemi, jaké on léčí je psychicky opravdu dost dole...A to, že je správnou diagnostikou vyléčí, mluví za vše!!

Pan doktor Belada je svým laskavým a srdečným přístupem nejlepší lékař, jakého jsem kdy poznala. Je to odborník ve svém oboru. Když pan doktor vejde do čekárny, je to jako kdyby vešlo sluníčko. Lze jen těžko vyjádřit, jaký je laskavý a ochotný člověk, který vše vysvětlí a poradí. Je to opravdu veliký odborník a zároveň člověk s velkým srdcem. O své nemoci (lymfom) jsem se dozvěděla měsíc před 23.narozeninami, myslela jsem si, že to pro mě znamená konec života... Jsem mu za vše nesmírně vděčná a děkuji mu za vše, co pro mě udělal, ale nejen pro mě, ale pro všechny své pacienty. Monika Vedralová

htěla,bych touto cestou poděkovat celému personálu na oddělení hematologie v Hradci Králové a i když je pan doktor Belada SKVĚLEJ já děkuji zejména paní doktorce Hrudkové právě před rokem pomohla mému manželovi se dostat z těžké nemoci při které absolvoval nepříjemné chemoterapie moc děkujeme a vážíme si vás všech kteří na tomto oddělení pomáhají byla to pro nás čest se s vámi setkat a pozorovat jak všem pacientům z celého srdce a s úsměvem pomáháte děkuji Dáša Doležalová

Prostě profesionál !!!

Velmi dobrý.

Má velmi dobrý přístup k nemosným, nenechá nic náhodě, v lečbě je svšdomitý. Mimo odbornou péči lze ocenit jeo lidskost. Vše moho potvrdit z vlastní zkušenosti.

Velice zkušený a lidský.

Děkuji za všechny nemocné lymfomem o které se stará pan doktor David Belada.Jsem nemocná od 29 let nemoc se vrátila už potřetí .Srazila mě psychicky i fyzicky doslova na kolena Strávila jsem na hematologii v Hradci Králové 5 měsíců.Dokonce mě museli na1 měsíc na jip uvézt do umělého spánku a napojit na plicní ventilaci .Když jsem se po 6 týdnech vrátila zpět na hematologii pan doktor Belada se usmál a chytil mě za ruku věděla jsem že budu žít.Je to vyjímečný člověk když jde přes čekárnu plnou nemocných kteří na něho čekají tak jako by se rozsvítilo slunce jeho vřelý úsměv laskavé jednání to je velká pomoc pro takto vážně nemocné lidi ,Věřím mu každé slovo jedná narovinu když se něčeho bojíte vysvětlí vám o co se jedná a pak se bojíte daleko méně .vážím si ho jako lékaře ale především jako skvělého člověka na pravém místě děkuji Jana Zemlerová Chotěvice 40let