Komplexní domácí zdravot. péče, s.r.o.
V. Nezvala 604, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily ošetřovatelů v okolí

Velmi milá,obětavá a pečlivá sestřička, která kromě své práce udělá pro klienta něco navíc než musí, její milá a přátelská slova, povzbuzení, dává nám nemohoucím takové pohlazení.
Svou práci provádí na odborné úrovni, prostě profesionálka která pracuje i srdcem.Tojá jako člověk, pracující rovněž s lidmi,velmi ráda vidím a těší mě to.
V dnešní době totiž vidím kolem sebe jen nabroušené lidi, kteří hledí byrokraticky do papírů,a zájem o člověka není vidět.Melou totiž jen naučené fráze.
Ale paní Šebestová se svým krásným přístupem k nám nemocným naštěstí je ukázkový příklad toho, že patří k lidem na tom správném místě.Jsem ráda, že jsem ji poznala.

Úplě skvělé! nic lepšího tady ve městě Frýdek-Místek nenajdete.Můžu jen doporučit.
Lepší a kvalitnější nenajdete.

Můžu jen doporučit.Lepší lynfa nenajdete ve F-M.

Vždy jen do POMÁDU a nikde jinde!Paráda opravdu není nic lepšího.

Tato ošetřovatelka je skvělá,vyjde lidem vstříct,umí naslouchat lidským problémům,je hodná a skvělá.Jestli mohu,tak doporučuji určitě nebudete litovat.
A veškerý její personál,který má je skvělý a klienti se cítí opravdu skvěle.