Poradenská péče, diagnostika a léčba
nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Umístění: Poradenská péče, diagnostika a léčba

Naprostá katastrofa...... Žádné fyzické vyšetření, bagatelizace problému, rada, ať se odstěhuji k moři, že tam se mi uleví :) Testy na alergii mi dělala v době, kdy jsem byl doslova nadopován antihistaminiky a podle nich (bez alergie) se řídila léta. Na mé poslední návštěvě mi na silnou alergii (dnes ji mám již diagnostikovanou na pelyněk) sdělila, že mám určitě nosní polypy. Už jen to, že se k ní dostanete bez objednání, kdykoliv, je tam pořád prázdno něco vypovídá. U mé nové lékařky je objednací doba dva měsíce..... Nedoporučuji v žádném případě!

Dobrý den.Paní doktorku znám třicet let.Internu dělá již čtyřicet let, alergologii něco přes dvacet - je zkušená, ví si rady, pozná, když je opravdu něco v nepořádku.Donedávna se "udržovala v kondici" nočními službami na interním JIPu, posledních pár měsíců dělá pohotovost - do služeb v nemocnici a na pohotovosti myslím jen tak nějaký ambulantní specialista nejde, navíc v jejím věku.Dá se s ní i dobře popovídat, souhlasím s použitím přívlastku "lidová" v komentáři níže, ne každému její "lidovost" sedne(např.někdy tyká mladším lidem, umí se chovat tak, že z ní člověk cítí nadřazenost, že jedině ona má pravdu).Ohledně empatie na pohotovosti - milý pane, empatii na pohotovosti moc nehledejte, tam by se mělo jednat o akutní ošetření, s psychosomatickými potížemi je lepší zajít si ke svému obvodnímu či ke specialistovi na psychosomatické potíže, ev.i k psychologovi...Shrnutí - paní doktorku mám ráda, možná má nějaké "mouchy", ale neměnila bych.

Nevím, jestli je tato lékařka lidová. Ale z mého pohledu ne příliš. Neví, co to znamená sociální empatie k pacientovi. Musel jsem jí to vysvětlit - umění se vcítit do potížích pacienta. Musel jsem si doslova u ní na pohotovosti říci o analgetickou infúzi při mých potížích vyčerpání organiamu. Asi tak. Pokud k ní přijdete jen s problémy jako chřipka či nachlazení, poradí si. Pokud máte potíže hlubšího rázu, řejněme psychosomatické, ráda je bagatelizuje. Tuto paní doktorku nedoporučuji.

K paní doktorce, chodím přes deset let. Je lidová, komunikativní, ke káždému se chová individuálně, dle potřeby pacienta. Pokáždé vyhoví mím požadavkům, s tím, že sama vím co mi pomáhá. Chyby má, má špatné dny, kdy ji všichni nervují, ale i tak bych neměnila a občasnou náladovost s denodenního styku s pacienty chápu.

S paní doktorkou jsem již několik let velice spokojena.

Přestoupila jsem k paní doktorce od p. Tobolkové v naději, že konečně najdu lékaře, který bude vědět, co dělá. První půl rok jsem byla spokojená, dostala jsem léky na alergii, inhalátor na špatné dýchání (o astmatu nebyla ani řeč), spokojená jsem byla. Ovšem pak mi začala z ničeho nic, naprosto z nepochopitelných důvodů měnit při každé návštěvě léky. Neřekla proč, prostě je jen měnila. Vrchol byl, když jsem měla astmatický záchvat ve 20 letech při nemoci, přišla jsem k ní po uzdravení, ona mi udělala spirometrii a na mé obavy, že bych mohla mít astma mi řekla, že je vše v naprostém pořádku, že žádné astma nemám.. O pár dní později mě má praktická lékařka poslala na vyšetření na plicní oddělení, kde jsem se od pana doktora dozvěděla, že od mala mám středně těžké astma a začal mě tedy léčit.

Oceňuji velmi dobrý osobní přístup s přesným označením a vysvětlením postupu lečby a nasazených medikamentech.