MUDr. Danuše Holešínská

Zubař Více

Milotice 1 adresa

Praktický zubní lékař
č.d. 404, Milotice

Umístění: Praktický zubní lékař ošetření i prohlídka

Na základě toho, že k ní chodím přes 35 let dovoluji si tvrdit že je to velmi snaživá a pečlivá paní doktorka. Jen díky jejímu ošetření a jejím informacím se mohu ve svém věku ještě na okolní zubit. Je vždy ochotná a úsměvná ona, i její sestřička. A že má dlouhou dobu od objednání čekám do úkonu, podle mne znamená, že má hodně klientů, kteří si raději počkají na kvalitní ošetření, než by šli k jinému zubaři. Nikdy mi plomba od ní nevypadla a dočasná oprava "jedniček" fotokompozitem mi vydržela asi 28 let :-)

S paní zubařkou mám stejné zkušenosti jako paní Miriam. Při vrtání zubů vám řekne ,, Je to živý zub, je jasné že to musí bolet". Také plomby nejsou vymodelované, buď někde chybí nebo přesahují, a tím pádem i často vypadávají.

Paní doktorka je velmi milá a obětavá doktorka sice občas čekám i 15 minut od obědnání na ošetření , které je někdy hodně nepříjemné jinak je podle mně úplně dobrá doktorka

Jsem s pani dr. Holešinskou velmi spokojená. Jediné, co bych vytkla, je velmi dlouhá objedací doba.

Jsem v její péči již od raného dětství a nemůžu si stěžovat. Je velmi milá a příjemná. jsem s ní velice spokojená.