Daniela Kubátová-Sedláčková

Dentální hygienistka, hygienista

Kontaktní informace

• B
    Umístění: DENTÁLNÍ HYGIENASlužby: Dentální hygiena

Paní Kubátová je nejpříjemnější dentální hygienistka, jakou jsem doposud navštívil... Milá, usměvavá, svojí práci rozumí a je na ní vidět, že ji dělá ráda a záleží ji na pacientovi nejen ze zdravotního hlediska, ale i normálně lidsky.Vše vysvětlí a nesnaží se z lidí tahat zbytečné peníze, jako to bohužel dělá spousta jiných odborníků např. v Praze. Děkuji za ošetření a příště opět nashle. Martin Bažant

• Zkušenosti a dovednosti

• dentální hygiena

Služby

DENTÁLNÍ HYGIENA

Myslbekova 23, 405 01 Děčín, ústecký

Bělení zubů od 3 500 kč
    Odstranění zubního kamene a pigmentací od 300 kč

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• B
      Umístění: DENTÁLNÍ HYGIENASlužby: Dentální hygiena

• Umístění: DENTÁLNÍ HYGIENA

Zubařů se všeobecně hrozně bojím. Už jen to křeslo mi způsobuje paniku, ale chystala jsem se na svatbu a chtěla jsem prostě vypadat dokonale. V Teplicích, kde jsem bydlela má hygienistka skončila a po přestěhování do Děčína jsem hledala náhradu. Narazila jsem na paní Kubátovou a řekla si, že to prostě zkusím. A nelituji! Návštěvy u ní jsou příjemné, nic nebolí, vždy mi řekne co se bude dít. Přístup je dokonalý a přemlouvám k návštěvě i své rodiče a sestru. S péčí co byla v Teplicích se to prostě nedá srovnat. Neměnila bych.

• Umístění: DENTÁLNÍ HYGIENASlužby: prevence zubního kazu, odstranění zubního kamene

Na zubní hygienu docházím pravidelně již několik let a jsem velmi spokojena. Paní Kubátová je velmi příjemná a hlavně profesionál

• L

Paní Kubátová (dříve slečna Sedláčková) je nejlepší dentální hygienistka, kterou znám. Mohu doporučit. Má milý a lidský přístup, neustále se usmívá, odvádí kvalitní práci a ošetření nebolí. :-)

• M

Na dentální hygienu jsem dříve chodila v Ústí nad Labem, ale tentokrát jsem se rozhodla navštívit ordinaci v místě svého bydliště. Musím říci, že rozhodně nelituji. Slečna Sedláčková je příjemná, ráda vše vysvětlí, prostě odbornice na svém místě. Příště se těším, až ji zase navštívím.

• P

Dne 6.1.14 jsem navštívila ordinaci dentální hyg.a jen musím potvrdit hodnocení ostatních pacientů...velice příjemná,milá,citlivý přístup,ochota pacientovi pomoc,svou práci odvádí svědomitě,zodpovědně a s úsměvem.Podstoupila jsem odstranění zubního kamene a jsem ráda že jsem navštívila právě tuto ordinaci a těším se na další návštěvu.Všem,kdo to potřebují doporučuji.

• K

U zubaře po deseti letech. Odstranění velmi masivního zubního kamene. Myslel jsem že je to nemožný ale během 3/4 hodiny dokázala slečna Sedláčková zázrak. Ani to nebolelo a jako bonus všechno proběhlo ve velice příjemné atmosféře. Vpodstatě se tam příště těšim.
      K.

• L

Slecna Sedlackova je velmi prijemna,ma profesionalni pristup,ale zaroven i lidsky.Jsem spokojeny a moc doporucuji navstevu ordinace.Protoze takove pomoci jake se vam tam dostane tu nikde nenajdete.Dekuji jeste jednou!

• Mila, prijemna a poradi! :-)

• Skvělá odbornice. Lidsky sympatická. Můžu jenom doporučit. Odstraňovala mi zubní kámen. Vysvětlila, jak se správně starat o chrup.