Daniela Kubátová-Sedláčková , DiS.

Dentální hygienistka, hygienista

Kontaktní informace

• Umístění: DENTÁLNÍ HYGIENA

Zubařů se všeobecně hrozně bojím. Už jen to křeslo mi způsobuje paniku, ale chystala jsem se na svatbu a chtěla jsem prostě vypadat dokonale. V Teplicích, kde jsem bydlela má hygienistka skončila a po přestěhování do Děčína jsem hledala náhradu. Narazila jsem na paní Kubátovou a řekla si, že to prostě zkusím. A nelituji! Návštěvy u ní jsou příjemné, nic nebolí, vždy mi řekne co se bude dít. Přístup je dokonalý a přemlouvám k návštěvě i své rodiče a sestru. S péčí co byla v Teplicích se to prostě nedá srovnat. Neměnila bych.

• Zkušenosti a dovednosti

Myslbekova 23, 405 01 Děčín, ústecký

Bělení zubů od 3 500 kč
    Odstranění zubního kamene a pigmentací od 300 kč

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: DENTÁLNÍ HYGIENA

• Umístění: DENTÁLNÍ HYGIENASlužby: prevence zubního kazu, odstranění zubního kamene

Na zubní hygienu docházím pravidelně již několik let a jsem velmi spokojena. Paní Kubátová je velmi příjemná a hlavně profesionál

• L

Paní Kubátová (dříve slečna Sedláčková) je nejlepší dentální hygienistka, kterou znám. Mohu doporučit. Má milý a lidský přístup, neustále se usmívá, odvádí kvalitní práci a ošetření nebolí. :-)

• M

Na dentální hygienu jsem dříve chodila v Ústí nad Labem, ale tentokrát jsem se rozhodla navštívit ordinaci v místě svého bydliště. Musím říci, že rozhodně nelituji. Slečna Sedláčková je příjemná, ráda vše vysvětlí, prostě odbornice na svém místě. Příště se těším, až ji zase navštívím.

• Dne 6.1.14 jsem navštívila ordinaci dentální hyg.a jen musím potvrdit hodnocení ostatních pacientů...velice příjemná,milá,citlivý přístup,ochota pacientovi pomoc,svou práci odvádí svědomitě,zodpovědně a s úsměvem.Podstoupila jsem odstranění zubního kamene a jsem ráda že jsem navštívila právě tuto ordinaci a těším se na další návštěvu.Všem,kdo to potřebují doporučuji.

• K

U zubaře po deseti letech. Odstranění velmi masivního zubního kamene. Myslel jsem že je to nemožný ale během 3/4 hodiny dokázala slečna Sedláčková zázrak. Ani to nebolelo a jako bonus všechno proběhlo ve velice příjemné atmosféře. Vpodstatě se tam příště těšim.
      K.

• Slecna Sedlackova je velmi prijemna,ma profesionalni pristup,ale zaroven i lidsky.Jsem spokojeny a moc doporucuji navstevu ordinace.Protoze takove pomoci jake se vam tam dostane tu nikde nenajdete.Dekuji jeste jednou!

• Mila, prijemna a poradi! :-)

• Skvělá odbornice. Lidsky sympatická. Můžu jenom doporučit. Odstraňovala mi zubní kámen. Vysvětlila, jak se správně starat o chrup.

• Dekuji s .Sedláčkové za cenné a profesionalni rady. Velice ochotná a milá. Byla jsem u ní nesmírně spokojená, vsem mohu jen doporucit !!