MUDr. Daniela Šablaturová

Zubař Více

Kunčice pod Ondřejníkem 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 569, Kunčice pod Ondřejníkem

MUDr. Šablaturová je perfektní zubní lékařka. Její ordinaci navštěvuji již řadu let. Nyní po naprosto bezproblémovém trhání dvou osmiček jsem se přestala díky její práci zubaře definitivně bát. Velice doporučuji návštěvu spolupracující zubní preventářky, vedle toho, že je velice příjemná, její práce zanechá viditelný výsledek.

Jsem velice spokojená! Musím souhlasit,že je opravdu skvělá. S veškorou péčí jsem byla spokojena.

Nejlepší zubni ordinace jsem velice spokojen a doporučuji

Výborná lékařka, rychlá ale pečlivá, trpělivá. Objednává na určitý čas, který vždy dodrží, na ošetření se nemusí čekat. Dobře spolupracuje se zubní hygieničkou. Jsem ráda její pacientkou!

Nejlepší stomatolog pro děti, po předchozí stomatoložce měla dcera hrůzu jen otevřít ústa, po návštěvách u p. Šablaturové se na prohlídku dokonce těší a zuby jsou nyní super. I já jako dospělý jsem max. spokojen, hlavně s přístupem k pacientovi.

:-)

PO CELOU DOBU CO MAM TAM KARTU JSEM NAD MÍRU SPOKOJENA.
MUŽU JEN DOPORUČIT!!!

Velice dobra pani doktorka.Opravila mi zuby,ktere predesly pan doktor zanedbal.Je velmi trpeliva a pecliva.Zajima ji nazor pacientu.Nejvice ocenuji,ze pacient objednany v urcitou hodinu ma jistotu,ze nebude cekat.

ano,je velice schopná paní zubařka.vždy mi bezbolestně,rychle pomohla od problému.velice doporučuji..

Je skvělá na děti i na všechno ostatní ...