Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Byly jsme v sobotu v Brode na magnetické rezonanci a při té příležitosti, abychom nemuseli do Pelhřimova jsme zašli na pohotovost kvůli bolesti zad.( na pohotovosti nikdo nečekal)
- ani nevím zda dr. Pozdravila, ale první co bylo, tak jsme dostali vynadano, že spadame pod Pelhřimov, že máme jezdit tam
- po vysvětlení situace, že jsme tam zrovna byli na rezonanci, nám bylo řečeno, že ji to nezajímá, že neznamená když jsme tam jednou byli na nějaké proceduře, že si tam teď budeme jezdit na pohotovost
- musím říct, že jsem byla v šoku, sotva jsem stala, podlamovaly se mi nohy a do toho jsem poslouchala jak jsem si dovolila jet na pro mě nejbližší pohotovost - cítila jsem se blbě a trapně, ponizene
- nakonec jsem tedy tu injekci dostala
- pozitivní na té návštěvě byla sestřička, která byla sympatická, ochotná, empaticka

Vysetreni ze dvou metru za 30 sekund,zbytecna navsteva,bezte radsi jinam..

Naprostá katastrofa, arogance, výsměch ze strany mudr. Předepsané léky mi hodila na papíře na stůl a na shledanou, žádné vysvětlení co je to za léky, dávkování. Víkendová služba pohotovosti, chápu, nebavila. Příště raději ke zvěrolékaři, určitě neprohloupíte:)

Umístění: jiné místo pohotovost- blokace páteře

Pokus zbavit se pacienta co nejrychleji. Čekárna prázdná.
1) prvni otazka ..To je úraz?
2) dle bydliště spadáte pod Pelhřimov, kdybychom tady meli všechny z vaší oblasti, neděláme nic jiného.
Zvláštní jednání, vyšetření od stolu, byla aplikována injekce proti bolesti. To je vše, můžete jít...

vyšetření ode dveří

špatné jednání,neslušnost.