MUDr. Daniel Ferlik

Praktický lékař Více

Šardice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 601, Šardice

Pan doktor nepoznal oboustranný zápal plic. Řekl, že je vše v pořádku a za hodinu nám babičku odváželi rychlíci s oboustranným zápalem plic.
Další zkušenost při přeobjednání termínu, mě pan doktor řekl, že nemá čas na takové věci a zavěsil telefon bez jakéhokoliv slova .

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Není co vytknout. Milý pan doktor s milou pani sestrickou, co chteji pomoct. Návštěva proběhla dnes, 26.srpna 2020

Hodnotím pana dokrora velmi pozitivně. vždycky dokáže pomoci a poradit. nemám vůči němu žádné špatné věci. velice chválím zatím žádné problémy. děkuji

ochotný

Léčí sám, nedá doporučení k jinému lékaři.Nikomu nedoporučuji
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

nejlepší lékař v Šardicích

VELMI SLABÝ LEKAŘ-NEDOPORUČUJI!

s panem doktorem ferlikem nemám žádné potíže vždy ochotný mě vyslechnout a pomoci. Myslím si že v dnešní době neni třeba pomlouvat a psát po internetu takové věci když mám nějaký problém tak si ho vyříkám stím koho se to týká a když tak přejdu k jinému lékaři. Chtěla bych podotknout že takové psaní je bez úrovně.

Pan doktor zdrav. Potíže pacientů rád zlehčuje a nevěnuje jim vždy patřičnou pozornost a stím také souvisí jeho neochota(zbytečnost)doporučit pacienta k odbornému lékařskému vyšetření.Nepřikládá jim velkou váhu adělá z nich jednoduchou záležitost a mnohdy dá najevo,že už je pacient dost starý na to,aby měl problémy a že to tudíž není ani nutné aby ho tím obtěžovali a hledali pomoc.Mnohdy je pak už pozdě a končí to pak tragycky.Více zodpovědnosti a odborného a taky lidského přístupu k pacientům!

SESTRA BY TAM OPRAVDU NEMĚLA SEDĚT S DOKTOREM,VÍ O VŠEM A ROZNÁŠÍ TO.MĚL BY MÝT ÚPLNĚ CIZÍ SESTRU.JINAK AŽ NA SESTRU SPOKOJENOST.