Pražská 528, Mělník
Ambulantní péče - oftalmologie

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Bohužel nemohu napsat kladné hodnocení. Měla jsem doporučení od našeho pediatra na vyšetření s dcerou (4roky). Paní doktorka nás odmítla s tím, že takto malé děti nebere. Prý není na takto malé děti zařízená. Ano s malými dětmi je větší práce, tak mi vyznělo její vysvětlení. Nezbylo nám nic jiného, než vyšetření v Praze. Takže za mě a za její přístup rozhodně nedoporučuju.

Od té doby, co se paní doktorka přestěhovala, jde to s orinací z kopce :-( Slečna optometristka, která tam teď přibyla, je nervózní, netrpělivá a neměří dobře. Při kontrolním vyšetření u jiného specialisty jsme si to ověřili. Bohužel, i u dětí byly brýle naměřeny špatně. Paní doktorka je stále šikovná a milá, ale jakmile nechcete brýle pořídit v její optice, začne být nepříjemná. Dříve, v poliklinice, si člověk rád počkal, lékařská péče stála za to.

Když byla paní doktorka ještě v nemocnici...tak mám jen dobré zkušenosti. Je tedy pravda, že kdo byl bez objednání, tak čekal šílenou frontu. A jakmile padla 12 hodina už brala jen objednané a ostatní museli přijít druhý den a čekat na štěstí. Pokud jste se chtěl objednat, tak jste čekal třeba 2 měsíce. Sestra (slovena) celkem příjemná. Jen byla někdy trochu nervozní před 15h, kdy pospíchala na autobus. :o))

Chtělo by to hodně zapracovat na přístupu, především sestry. Setra je první,s kým každý pacient přijde do kontaktu a podle toho by se měla chovat. Tady je skutečně nepříjemná, neochotná a chybí jí lidský přístup. Chápu, že mají pacientů dostatek (při počtu očních lékařů na Mělníku) a že si myslí, že si jakousi aroganci mohou tím pádem dovolit. Klidně nechá lidi s bolestivým akutním!!! problémem v čekárně sedět více než hodinu s logickým !!! argumentem, že nejsou objednaní a musí si počkat že mají objednané lidi! Paní doktorka je dobrá, žádná kapacita, ale umí.

U dr. Zimákové jsem byla jen párkrát, a za moc to nestálo. Když ještě ordinovala na poliklinice, měla jsem z návštěvy docela dobrý pocit, ale od té doby, co se přestěhovala, se nějak zhoršila. Pořád odbíhala nahoru do obchodu (do optiky), dlouho nebrala do ordinace, ačkoli tam nikoho neměla, takže ve výsledku jsem čekala skoro hodinu, i když přede mnou byla pouze jedna pacientka!
Jinak paní doktorka byla příjemná jen do okamžiku, kdy jsem uctivě přikyvovala. Jakmile jsem se ale začala na svůj problém vyptávat - podotýkám, že naprosto nekonfliktně -, paní doktorka to zřejmě pochopila tak, že její diagnózu zpochybňuji. Přitom jsem chtěla jen vše probrat, z různých stran, vysvětlit a pochopit, na což mám jako pacient právo. Od toho okamžiku začala být velmi odtažitá a nepříjemná, přestala se mnou v podstatě mluvit a když jsem se nakonec zvedla a odcházela, ani neodpověděla na pozdrav. Dost hrozné chování a hodně připomínalo doby za komunistů, kdy byl doktor pánbu, samozřejmě neomylný a pacient měl být vděčný, že vůbec u nějakého doktora je.
Naštěstí je jiná doba, já zajela na jedno pracoviště v Praze a ten rozdíl je tedy neuvěřitelný. Vlastně jsem dr. Zimákové vděčná - díky jejímu nepříjemnému chování je teď o mě velmi kvalitně postaráno, a to profesionálně i lidsky. Není-li tedy pro vás problém občas zajet do Prahy, radila bych vybrat očního lékaře tam. Neříkám, že na Mělníku nejsou dobří doktoři, ale ty dvě hlavní ordinující mělnické očařky k nim bohužel nepatří.

ing. Jana Vacková S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je pečlivá a má milé chování k pacientům.Všem, kteří takového očního lékaře hledají, ji vřele doporučuji.

Překvapeně hledím na všechna ta kladná hodnocení. Možná že kdyby moji maminku se zánětem oka ošetřila, tak bychom mohli taky chválit. Takhle můžu jen říct, že mě velmi zklamal přístup v ordinaci u paní doktorky - odkud maminku s ošklivým zánětem poslali pryč, že prý patří do Kralup. Nějak jsem žila v tom, že doktora si může člověk vybírat, že pryč je čas přidělených lékařů podle místa bydliště. A pokud to takto funguje, tak bych ještě dokázala pochopit odpálkování v případě, že si tam člověk přijde nechat změřit dioptrie. Ale neošetřit člověka v nouzi? Velké zklamání :-(

Je to velmi příjemná a šikovná paní doktorka

no padli jsme si prostě do oka :o)) nejlepší paní doktorka s nejlepší slečnou sestřičkou :o)...velká spokojenost jak s lidským a milým přístupem, tak s dokonalou péčí o zrak! Rozhodně všem doporučuji!

Paní doktorka je skvělá a na svém místě, velice milá, vstřícná, sympatická a zodpovědná. Vždy mi pomohla, dobře poradila a vše vyřešila. Sestra je poklad ;s).
Jsem velice spokojená.