MUDr. Dana Smítková

Praktický lékař Více

Frymburk 1 adresa

Ordinace praktického lékaře
č.d. 88, Frymburk

Dne 30.8.22 jsem doprovázela maminku k této lékařce. Paní doktorka nechává stát své pacienty venku. Ať pálí slunce nebo prší. Stojí tam připraveni v rouškách jako chudáci. Ač se nemusí nosit. Jsou sice objednaní, ale starší lidé chodí skoro vždy dříve aby paní mudr. nezdržovali. Ostatní jsem si přečetla v recenzích. A ještě jsem se dozvěděla od jiných pacientů, že alespoň tahle než žádná. Naše zdravotnictví, hlavně v pohraničňích oblastech je otřesné. Přála bych lidem z těchto oblastí opravdové lidské doktory.

doktorka v pohode, sestra je taková všelijaká

Tyto články a vyjádření pacientů k lékaři,by si měli číst i ti o kterých to je,a zamyslet se nad sebou.Ale hlavně by si tyto názory měl přečíst také někdo z ministerstva zdravotnictví a něco s tím dělat!Nebo jsou tito lékaři určeni k tomu,aby zvyšovali úmrtnost?!To je absurdní a neomluvitelné,takové chování lékaře a té vyučené kuchařky-sestřičky!!!!Mělo by se s tím něco dělat,ale obyčejný člověk asi nic nezmůže,a to je velice smutné,že se nemá kde dovolat!Toto je do nebe volající.

asi chodím k jiné lékařce než "obyvatel" - arogance, neochota, nezájem, náladovost, lidé v čekárně slyší každé slovo, dává najevo, jak ji pacient obtěžuje,
k dispozici špinavé použité návleky

Už sem dlouho nikdo nepsal, chvála se asi těžko píše, nadávky jsou teď cool. Paní doktorka je milá a vstřícná, ale pokud do ordinace vstupujete se svou diagnozou a arogancí, není se čemu divit, jak se do lesa volá.......! Pokud by svou práci dělala tak hrozně, jak je možné, že by u nás už přes 20let léčila?? Nejsem zdravý člověk, chodím k ní často, ale najde řešení nebo odešle na odborná vyšetření a VŽDY je milá, příjemná a ochotná. A jestli má jako pomocnici nekvalifikovanou sílu, je její věc, sama vše zastane a injekce a infuze aplikuje jako Bůh!!!
Vy všichni-nadávající pacienti-sáhněte si do svědomí: každý den máte nádherný, sluníčkový a usměvavý, bezstarostný a bezbolestný Naše paní doktorka je taky jen člověk a naše rodina je ráda, že jí ve Frymburku máme. A doufám, že nejsme sami :-)

Tak já nevím, mě se nezdá tak špatná, jak se tady popisuje. Já aspoň nemám žádné negativní zkušenosti. Sice jsem k ní zatím docházela jen s banálními problémy, jako nachlazení, či napsat léky, ale vycházela mi vždycky celkem vstříc a chovala se podle mě standartně. Je možná trochu strohá, ale pokecat si člověk má chodit třeba do hospody, ne?

výborná

Nas vyborny mistni ¨SMRTACEK¨??Nu coz k tomu rici....Snad jen to,ze lide prozivaji jiz nekolik dni dopredu pred navstevou jeji ordinace zazivaci problemy a krevni tlak jim vyleti tak,ze snad nelze ani zmerit??Z ceho ti lide jsou potom tak vlastne nemocni??Nebude to nakonec z nasi mile-usmevave-vstricne-obetave pani DOKTORKY??Prijde mi,ze brzy zacne diagnozy stanovovat jiz od stolu,aniz by se na paciaenty vubec podivala..a kdyz uz se nahodou podiva,urcite spoustu z nich uslysi:SIMULANTE:::TAHNI DO PRACE,NIC TI NENI!!!Joo,to by jsme museli byt jeji znami,pak by s nami v ordinaci proghodila i par slov..co par..byly by to i dlouhe souveti a ty si pak obycejny paciente,co nepatris na mou listinu oblibencu v cekarne cekej jak dlouho chces,protoze ja ted zrovna na tebe nemam naladu!No a k nasi lesticce podlah??K te se snad ani radsi nebudu vyjadrovat..to je dalsi kapitola sama o sobe!POkud tohle jedna a nebo druha nekdy cte,pak muj vzkaz pro ne zni:Tohle nejsou pomluvy,ale kruta pravda o obycejnych lidi,pro ktere jste vazena pani doktorko slozila prisahu,kterou vsak nedodrzujete a to je velmi smutne!

Paní doktorka Smítková stanovuje diagnózy podle toho, zda je pacient kuřák, či nekuřák. Trápí Vás chřipka? Kouříte? Pak to máte z kouření. Bolí Vás hlava? Kouříte? Máte to z kouření. Moc bych nedal za to, kdyby i zlomená noha byla z kouření. Pokud nemusíte, nechoďte do ordinace. Paní doktorka přistupuje k pacientům tak pečlivě, až z toho umírají.

Přestože byla podnikovou doktorkou firmy fao u které jsem byl zaměstnán rozřízlou ruku mi zabalila do papírové utěrky a poslala mě pryč se slovy že mám praktického lékaře ve Větřní tak ať mě ošetří on.Můj lékař mi ruku sešil 9ti stehy.
Když mě k dr.Smítkové dovezl osobně stavbivedoucí,který mi u sebe v kanceláři naměřil teplotu 38.4 zeptala se zda kouřím.Odpovědělsem že ano a paní doktorka mi řekla abych přestal a napsala mi jedno balení aspirinu se slovy kdyby vás bolela hlava na noc-a poslala mě zpátky do práce.takže nedoporučuju a jsem rád že mám prektického lékaře jinde.