Oční ambulance
Hybešova 5, Hustopeče

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Nemůžu příliš posoudit její odbornost, protože jsem žádný problém v podstatě neměla. Potřebovala jsem jen potvrdit, že nemám oční vadu. V čekárně probíhají pořadová čísla, abych doplnila dřívější komentář. Když jsem vešla do ordinace, mluvila poměrně dlouhou dobu se sestrou a pak se mě několikrát po sobě zeptala, proč jsem přišla, aniž by mě pustila ke slovu, což je až směšné. Pokud jde o PŘÍSTUP doktorky, tak to je opravdu KATASTROFA. Podle mě je přístup a soucit lékaře součástí odbornosti. Já nemám nic proti "ostrým" lidem, abych opět doplnila dřívější komentář (vbv), ale jen pokud ví, o čem mluví a rozhodně ne, pokud jim do těchto věcí nic není. Přišla jsem k ní, aby mi vyšetřila oči, ne aby mi velice hlasitě sdělovala svoje názory na alternativní medicínu a poroučela mi, co mám dělat se svými penězi a zdravím. Málem mě za to ukamenovala, sotva jsem se zmínila. Jestli ona plně důvěřuje lékařům a raději by čekala měsíce na vyšetření, zatímco se její stav zhoršuje, tak já tedy ne a lidi, kteří vás místo podpory shazují, nemám zapotřebí. Mluvila o 21. století a přitom PÍŠE NA STROJI! Počítač v její ordinaci nenajdete. Vyšetření je možná rychlé, ale pokud na vás doktorka půl hodiny nekřičí a u toho nepíše zprávu na stroji pro jiného lékaře a ještě přemýšlí, co si tam vymyslí. Nemluvě o tom, že mi jako oční lékařka, ještě než mě úplně vyšetřila, několikrát zopakovala diagnózu, která přísluší neurologickému oddělení a jedná se o vážnou nemoc, tudíž citlivé téma. ZÁVĚR: Tato paní se jednoduše neumí chovat. Ráda na vás zkritizuje poslední smítko, pokusí se shodit vaše sebevědomí a úsilí se uzdravit a okavidně patří k té starší generaci, která nedokáže jít s dobou.

Souhlasim s nazorem vbv..jen doplnim, ze v cekarne se ceka dlouho i kdyz prohlidka sama o sobe je rychla, trosku mi chybi nejaky objednavaci system..

Ostrá jako břitva, ale odborník...