Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Po téměř 2.letech běhání od "čerta k ďáblu" jsem si trpělivě odčekala 3.měsíční dobu čekání.Paní doktorka mě hned vypsala všechna možná vyšetření.Což jiní nedělají(šetří se na všem).Celý kolektiv je velmi milý.A to,že jsou dlouhé objednací doby,svědčí o tom,že zřejmě nebude špatná lékařka.Píšete "Bárbí",ale odpovídající jsou činy a ne vzhled!Je hezky ustrojená,milá,usměvavá a nemračí se na vás,jako leckteří jiní lékaři. Pavlína

Paní doktorka na mě neudělala nijak dobrý dojem, její vystupování mi přišlo arogantní, bez citu, prostě byla jsem ráda,že jsme k ní již nemuseli.

Příjemná, snaží se pomoci.

Velmi příjemná,milá,s kladným přístupem k pacientovi.Svou odborností a spůsobem léčby mi velmi pomohla.

příjemněší,slušněší,klidnější,lékařku člověk málo kde najde,což je poznat již v čekárně brutálně moc pacientu,ale čekání se vyplatí Karel Hrdina

Milá.příjemná.jsem u paní doktorky moc spokojená.

Já osobně jsem spokojený,vždy se mému problému věnuje důkladně.

Pani doktor,je fakt úžasná,když vám ztratí veškerou dokumentaci a pak dělá a říká že jí vůbec neviděla,tu vaši zprávu!!!Tak takhle úžasnou doktorku,jak tu píšete,jsem fakt ještě nezažila!!!Je to kus ....

Velmi spokojená

Velmi dobrá lékařka, poradí, vyšetří, vyslechne. Za pár minut čekání mi to stojí.