MUDr. Dana Kolaříková

Oční lékař Více

Hrušovany nad Jevišovkou 1 adresa

Oční lékařka
Mlýnská 541, Hrušovany nad Jevišovkou

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Absolutně skvělý přístup paní doktorky. Kéž bych to samé mohla říci o sesřičce. Ale paní doktorku bych neměnila.

Velmi dobrá lékařka! Neměnila bych a vřele doporučuji.

Paní doktorka je velmi milá , ochotná..Chodíme k ní celá rodina , nikdy žádný problém..

Neměnila bych...

Paní doktorka Kolaříková je úžasná, chodím k ní sama i moje děti. S dětmi ti umí skvěle, můj syn se tam strašně těší, jako lékařka velmi profesionální, vždy poradí, pomůže. Prostě kdybych takových lékařů bylo více, bylo by to jen dobře.

K paní doktorce chodím i s dcerou a jsme maximálně spokojeny.Je prostě profesionálka ve svém oboru.Doporučujeme ji všem, kteří to potřebují.

Paní Dr.Kolaříková je užásná lékařka, poradí vysvětli
má skvělý přístup k pacientům.
Chválím doporučuji 100%

Paní doktorka je skvělá ženská, výborný a lidský přístup k pacientům, dokáže pohladit po duši. Mohu jen doporučit.

Vynikající, vynikající,Vynikající, vynikající,Vynikající, vynikající,Vynikající, vynikající,Vynikající, vynikající,Vynikající, vynikající,Vynikající, vynikající,Vynikající, vynikající,Vynikající, vynikající,Vynikající, vynikající,Vynikající, vynikající,Vynikající, vynikající,Vynikající, vynikající,Vynikající, vynikající,Vynikající, vynikající,Vynikající, vynikající,

Paní doktorka Kolaříková je úžasná. Je výborná lékařka a má skvělý přístup k pacientům i k těm dětským. Její péči mohu vřele doporučit!!!