MUDr. Dana Harnochová

Šťáhlavy 1 adresa

Zubní ordinace
dr. Holuba 44, Šťáhlavy

Umístění: Zubní ordinace Jiný

K paní doktorce chodím od dětství, občas nějaký ten kaz a plomba byly v pořádku. Ale jsem ráda, že nemám nějaké velké komplikace se zuby, protože to bych se asi nedočkala ošetření. NEMOHU SE DOVOLAT, chápu, že je nyní pro všechny zvlášť v lékařství těžká situace, ale proboha zuby také potřebují ošetření. Proč nemůže zvednout telefon? Jak se mám objednat, proč musím myslet na to, abych tam každý den volala stejně zbytečně? Nemluvím o pár dnech, ale s přestávkami o pár MĚSÍCÍCH! BUDU SI HLEDAT JINÉHO ZUBAŘE. Už je toho příliš. Negativní reakce obvykle vůbec nepíšu, ale teď už si nemůžu pomoct.

Umístění: Zubní ordinace Jiný

U této lékařky je vždy vše v pořádku. Paní doktorka sice při ošetření nemluví, ale před ošetřením vše podrobně vysvětlí, nabídne různá řešení a domluví se s pacientem, tak, aby to vyhovovalo hlavně naší peněžence. Je velmi milá, svědomitá a znalá ve svém oboru. Nemám, co bych jí vytkla.
To, že někdy musíme trochu čekat je normální, nic se nedá naplánovat úplně přesně. Za naši rodinu má jen chválu a děkuji za vzornou péči, Poláčková V.

Chodíme k paní doktorce celá pětičlenná rodina, já osobně a můj nejstarší syn problémy se zuby máme a vždy bylo vše v pořádku. K malým dětem se chová výborně, žádné ťuťu ňuňu, ale pouze obyčejně MILE :-) což já oceňuji! Co může tedy někoho zarazit je, že paní doktorka při ošetřování nemluví. Ale tak snad jsme u zubaře a ne v drbárně :-) já doporučuji

Nedoporučuji. Mě konkrétně převrátávala jeden zub už 4x, vždycky si za plombu nechala zaplatit 700, ale že by uznala vlastní chybu, že ten zub špatně vyvrtala? To ne.
A co se týče dělání můstků apod. - opět, práce se nedaří, ale nechává si platit za předělávky.
A její sestra? To je tak neuvěřitelně nepříjemná paní. Škoda slov.