MUDr. Dalibor Chaloupka

Paskov 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
OKD a.s. Důl Paskov, Paskov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Můj zachránce ochránce....... skvělý přístup k pacientům.A sestřička?Co dodat? Skvělá a skvělý tým obou lidí ♥️????

Věřím,že takových,dobrých doktorů jako je Ten náš, už se asi moc,nenajde!Nejen,že má vyzrále zkušenosti ve svém oboru,ale navíc umí člověku pomoci,když je mu nejhůře.Proto si cením jeho práce, kterou pro nás pacienty dělá.Jen tak dále pane DOKTORE a hodně zdaru!!!!!

Re:pacient
S mojí zkušeností - super lékař, s vysokou profesionalitou!!!

Velmi mě rozhořčil níže uvedený blábol. Ten anonym nesahá mému panu doktorovi ani pod nehet palce jedné nohy. Je to důkaz, že k našemu lékaři chodí nebo chodili skutečně "pacienti" s velmi nízkým IQ !!! Má vůbec právo takto hodnotit někdo, kdo sám nedokončil ani třeba základní školu ??? Je to smutné, že si takto psát dovolí jen anonym ... Podepsat se, má strach !!! Můj lékař je velice kompetentní, daleko více, než si kdo z havířů-pacientů a jim podobných myslí. Je nejen lékařem, ale i člověkem, který dává své profesi daleko víc, než je nutné! Byl jsem sám svědkem, kdy i v pozdních večerních hodinách ochotně navštívil mého souseda v jeho nemoci. Je to PAN DOKTOR EXCELANS !!!

Vážení! Dost mě rozhořčilo přirovnání mého pana doktora ke zvěrolékaři ! / I když možno chápat, ne jakým zpúsobem léčí, ale koho léčí /.
MUDr Chaloupka je nejlepší lékař, jakého znám. Vždy profesionální a ochotný pomoci člověku, nejen v medicínské oblasti!
PS. Na hrubý pytel, hrubá záplata!

Pan doktor je chotný, dobrosrdečný, vyzná se nejen v medicínských problémech, ale poradí v pracovních, právních věcech ... Je i velmi vtipný. Prostě chlap na pravém místě. Kéž by bylo takových lékařů více. Ať dlouho vydrží a nenechá se odradit od méně chápavých pacientů, kterých je v jeho ordinaci moc. Děkuji, děkuji, ...