MUDr. Dagmar Lepařová

Pediatr Více

Velké Heraltice 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Nad poštou 91, Velké Heraltice

S paní doktorkou jsem velice spokojená, nenapadá mě jediná věc kterou jí vytknout. Už mě měla od miminka jako pacientku a vděčím jí za to je stále žiji. Takže když jsem volila dětského lékaře pro svého syna byla to jednoznačná volba. Vřele doporučuji, neznám lepší lékařku :-)

S paní doktorkou jsem velmi spokojená,je úžasná,vstřícná,usměvavá,vždy ochotná,hodná k dětem. Vysvětlí vše vždy podrobně. Můžu jen doporučit. Sestřička taktéž ochotná,usměvavá. Jen jeden zádrhel to má a to ustavyčné předbíhání v čekárně,braní dojíždějících přednostně(přitom toho jen zneužívají jezdí autem)!! To je nepříjemné.

Skvělá paní doktorka,lepší jsme si pro naše děti nemohli přát. Vstřícná,pečlivá,vždy usměvavá. Pro každého pacienta si vždy udělá stejný čas,bez rozdílu.Není nic co by se jí dalo vytknout.

S paní doktorkou jsem spokojena, je velice příjemná a s dětmi to umí. Sestřička je také velmi milá a ochotná.