Dagmar Lepařová, pediatr

MUDr. Dagmar Lepařová

Pediatr

3 názory

Uložit


Adresa

Hlavní 160, Dolní Životice
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
3 názory

M
Ověřeny pacient

Dobrý den, zkušenosti s paní doktorkou mám nevelké, vzhledem k tomu, že jsem sama lékařka, své děti v jasných případech léčím sama. Zatím jsem nepotřebovala ani vystavení paragrafu. Preventivní prohlídky samozřejmě absolvujeme a zde jsem byla spokojená s odborným přístupem. Vzhledem k tomu, že lékařku většinou nepotřebuji mě o to více rozladí, když je nedostupná. Nevím jaké jsou zkušenosti ostatních rodičů, ale když u mého syna v pátek začaly akutní bolesti kyčle a potřebovala jsem situaci řešit, paní doktorka ani její sestra nebyly dostupné na žádném telefonním čísle, nebyly v ordinaci , kde v pátek měly být přítomny-bez dalšího upozornění, kdo lékařku v její nepřítomnosti zastupuje. To považuji za velkou chybu, která by mě, kdybych neměla jiných zkušeností, utvrdila o nezopovědnosti takového lékaře. Naštěstí vyšetření prakt.- lékařkou nebylo podmínkou, aby syna pečlivě a trpělivě vyšetřili ve SN v Opavě na ortopedické ambulanci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Mám stejný názor jako Lenka, vždy příjemná při jednání. Když má o něčem pochybnosti (což se nestane často), raději volí další vyšetření, která upřesní diagnózu, než "hodí za hlavu". Doporučuji všem.


L

Je to vynikající dětská lékařka, ke které mám 100% důvěru. Vždycky se snaží najít nejvhodnější léčbu a ATB se snaží dávat co nejméně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti