MUDr. Dagmar Lepařová

Pediatr Více

Dolní Životice 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Hlavní 160, Dolní Životice

Dobrý den, zkušenosti s paní doktorkou mám nevelké, vzhledem k tomu, že jsem sama lékařka, své děti v jasných případech léčím sama. Zatím jsem nepotřebovala ani vystavení paragrafu. Preventivní prohlídky samozřejmě absolvujeme a zde jsem byla spokojená s odborným přístupem. Vzhledem k tomu, že lékařku většinou nepotřebuji mě o to více rozladí, když je nedostupná. Nevím jaké jsou zkušenosti ostatních rodičů, ale když u mého syna v pátek začaly akutní bolesti kyčle a potřebovala jsem situaci řešit, paní doktorka ani její sestra nebyly dostupné na žádném telefonním čísle, nebyly v ordinaci , kde v pátek měly být přítomny-bez dalšího upozornění, kdo lékařku v její nepřítomnosti zastupuje. To považuji za velkou chybu, která by mě, kdybych neměla jiných zkušeností, utvrdila o nezopovědnosti takového lékaře. Naštěstí vyšetření prakt.- lékařkou nebylo podmínkou, aby syna pečlivě a trpělivě vyšetřili ve SN v Opavě na ortopedické ambulanci.

Mám stejný názor jako Lenka, vždy příjemná při jednání. Když má o něčem pochybnosti (což se nestane často), raději volí další vyšetření, která upřesní diagnózu, než "hodí za hlavu". Doporučuji všem.

Je to vynikající dětská lékařka, ke které mám 100% důvěru. Vždycky se snaží najít nejvhodnější léčbu a ATB se snaží dávat co nejméně.