MUDr. Dagmar Krausová

Zubař Více

Velké Heraltice 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Nad poštou 91, Velké Heraltice

Paní doktorka je jednoznačně nejlepší zubařka, u jaké jsem dosud byla. Má profesionální a zároveň empatický přístup k pacientům a kromě toho je velmi příjemná a sympatická. Stomatologie ji evidentně baví, je trpělivá a zatím její práci hodnotím jako velmi důslednou. Byli jsme u ní se synem, nechtěl se dát ošetřit, ale paní doktorka mu domluvila a odešli jsme nakonec s úsměvem. Mou zkušenost s paní doktorkou hodnotím na jedničku.

....po předchozí návštěvě z malým dítětem tuto zubařku nedoporučuji.Já i prcek jsme opouštěli ordinaci šokováni chováním paní Krausové....sotva malý začal brečet, zubařka začala ječet...došlo i na v předešlém komentáři uvedenou facku.Těžko teď budeme malého přemlouvat k další návštěvě zubaře.Pokud máte malé dítě Z DALEKA SE TÉTO ORDINACI VYHNĚTE !!!!!

Docela dobrý stomatolog, po stránce lidské děs a hrůza (v rodinné výchově, psychologii, případně sociologii by asi propadla). Proto ji doporučuji vyhledávat pouze po stránce profesní. Navíc jako doklady o vybraných financích vydává pacientům jakési lístečky, které prezentuje jako příjmové doklady (i když tomu neodpovídají). Poučte prosím své děti před vstupem do ordinace, aby neprotestovaly a nebyly drzé, jinak mohou zle narazit a odejít s několika pohlavky nebo fackami. Cenově je paní doktorka srovnatelná s ostatními stomatology. Závěrem bych doporučil vzít paní doktorce nějaký dáreček v podobě čokolády, kávy, vína apod. Je pak docela milá a usměvavá (zdravotní pojišťovny asi málo platí...).

Naše nej nej zubařka..dokonce ja posera si obcas necham vrtat bez injekce a to je co rict!!!Chodime cela rodina a jsme spokojeni.
Markéta z Opavy

nejlepsi zubarka co jsem kdy navstivila

K paní doktorce dojíždíme celá rodina a jsme velice spokojeni. Všem doporučuji, je super!!
Miluška z Komárova

Mohu jen vřele doporučit. Skvělý a lidský přístup k pacientům, vysoká odbornost a problémy opravdu řeší, namísto protahování léčby. Absolutní hodnocení patří i sestřičce, která je příkladem toho, co člověk od zdravotní sestry očekává. Díky oběma. Petr B.

Paní doktorka Dagmar, je velmi hodný člověk. Po odborné stránce ji zatím neznám, neb jsem z jiného města, nicméně je to opravdu velmi kvalitní člověk a z toho lze usuzovat, že práci, kterou dělá, dělá zodpovědně. Vážím si jí a přeji jí hodně úspěchů. Honza ze Vsetína

Opravdu cítí s pacientem! doporučuju!

super