OSSZ Most - Oddělení lékařské posudkové služby
Báňská 284, Most

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Umístění: OSSZ Most - Oddělení lékařské posudkové služby Vyšetření posudek na invalidní duchod

Příšerný zážitek vzhledem že jsem psychyatricky pacient. Přišla jsem do kanceláře paní doktorka měla již vše připravené na nic se mne neptala pouze mne začala urážet, urážet i mého ošetřujícího lékaře že se špatně léčím a co si to vůbec dovoluji tam Jíra o něco zadat a pak mi dala podepsat posudek vrátila mi občanský průkaz a řekla ať jdu přic odešla jsem bylo mi hrozně zle přemýšlím jestli je tohle vůbec možné a jestli se dá proti tomu to chování branit

Umístění: OSSZ Most - Oddělení lékařské posudkové služby posudková komise

Bohužel se musím přidat k negativním komentářům. Dr.Králová se chovala velmi arogantně, 2x mě cíleně urazila, což mi vždycky došlo až po chvíli, protože takové chování jsem nečekala. Přišla jsem o dvou fr.holích a aniž bych stihla kromě pozdravu cokoliv říct, hned mi vmetla do tváře, cože jí tam jdu hrát za komedii. V podobném duchu proběhlo 5 min. Musím připustit, že nad jejích chováním se pozastavuji ještě teď a jediné co mi z toho vychází je fakt, že se její chování, politice zdravotnictví, hodí do krámu

Umístění: OSSZ Most - Oddělení lékařské posudkové služby Bolest zad (skříplé nervy)

Posudek o zdravotní neschopnosti pro problém se zády trvající déle než týden mi nedala a to z toho důvodu, že jsem byla několikátá na řadě po sobě jdoucích pracovníků v Amazonu. Doslova napsala do zprávy "(opět Amazon)". Dodávám, že na neschopnosti se nepřiživuji a nyní je to po dlouhé době, co jsem marod. Nyní mě čekají problémy v práci a mám takový vztek, že bych zde nejraději byla sprostá. Raději jeďte na pohotovost jinam.

Dnešní návštěva proběhla rychle.Pí Kárová byla usměvavá a bez arogance...Proběhl i vtipný komentář.
Velmi příjemné překvapení vzhledem k uvedeným názorům.Žádný náznak arogantního chování jsem nepostřehla ani v komunikaci s "pacientkou" ,která měla problém a řešila s pí. Karovou ještě na chodbě.
Nemohu napsat jedinou negativní reakci.
Má návštěva a setkání proto hodnotím kladně.

Neskutečně povrchní a arogantní "úřednice" - na posouzení jsem čekala na chodbě 20 minut aniž bych byla přizvána k prohlídce. Zajímá ji pouze jak je kdo studovaný a kde pracoval, o zdravotní stav zde vůbec nejde. V tomto příspěvku bych hodnotila i mínusové body, i jedna hvězda je moc.

Velmi arogantní přístup!Snad i veterinář se chová ke zvířeti lépe.Posouzení mého zdravotního stavu proběhlo během 5min.Vše bylo připraveno.Jsem těžký diabetik a tato "lékařka" usoudila, že v průběhu 15ti let se můj zdravotní stav zlepšil/asi aspiruje na Nobelovu cenu!/Nepřeji nic zlého, ale měla by si to taky vyzkoušet z druhé strany stolu!Zvažuji stížnost,jenom nevím, kam se mám obrátit, aby to nebylo podle rčení "Vrána vráně oči nevyklove".

už jsem po třetí operaci nohy a porad to bolí každý den skoro 24 hodin.Kárová mi řekne že to na invalidní důchod nevypadá a já mám chcípat celý život tak co to je.Měli by jí vyhodit.

K té se snad ani nedá vyjádřit kladně. Přijdete k ní na posouzení invalidity a ona už má připravený posudek, jen podepsat a vypadnout, hlavně ji nezdržovat. Lékařská komora a ministerstvo zdravotnictví by se měly stydět, že nechají takového člověka vykonávat lékařskou praxi.

z dnešního dne stejná zkušenost....žena má artrózu,je 11 let v inv.důchodu.po 5ti min.rozhovoru jí byl dneska odebrán.zvažuju stížnost u lékařské komory

lékařka jen podle diplomu a žena jen podle pohlaví, bez citu...pro oboje, ani nepoznala, že mi je zle :( přeji jí aby zkusila tolik bolesti, kolik sama rozdala svým chováním a aby jen jednou viděla své dítě ( pokud nějaké má) svíjet se v bolestech, tak jak musela vidět moje maminka mě :( pokud byste to někdy četla paní Kárová, tak jsem měla více zaměstnání, protože jsem se snažila pracovat za každou cenu, třeba i jen dva měsíce, ne proto že jsem nikde dělat nechtěla....se dvěmi dětmi sehnat práci nebyla a není sranda. chápu, že nemám diagnozu na ČID, když pošlete pracovat i člověka z onkologie na morfinu, ale vulgarita z vaší strany byla nedůstojná vašeho postavení :( Hippokratés se zase jednou otočil ). Nechci její chování nechat jen tak, pokud někdo bude mít zájem přidat se k mému protestu, pište prosím na mail 336473@seznam.cz. Děkuji :)