MUDr. Dagmar Divišová

Mladé Buky 1 adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Bystřická 326, Mladé Buky

Nejlepši Nejlepši Nejlepši

Paní doktorka je velmi laskavá hodná a vlídná vždy mi pomůže .

Paní doktorka je kvalitní odbornice, navíc je vždy přívětivá. Její paní sestřička je také velmi obětavá - znám ji ještě z dětského a její laskavý přístup k pacientům - zejména malým je dnes již nevídaný.

Velmi dobrý přístup k lidem, pochopení, profesní znalost na velmi dobré úrovni.Celá léta se stará o celou naši rodinu. Díky

Paní doktorku příliš neznám, byla jsem u ní dvakrát a musím říct, že je velmi pečlivá a důsledná, akorát ty dlouhé čekací doby !

Paní doktorka Divišová vždy vyslechne a pečlivě vyšetří každého pacienta bez rozdílu, je spolehlivá, má přehled, velice milá a ochotná. Jsem s ní velmi spokojená.

Je to skvělý profík,všem bych přála takovou doktorku.Jen by mohla už koněčně změnit sestru.Její sestřička už by dávno měla být v důchodu a né se tam ploužit po ordinaci.BOHUŽEL VŠICHNI STÁRNEME.Nakonec přeji mnoho zdaru.Kamila

doktorku Divišovou navštěvuji přes deset let a byla jsem s ní vždy spokojena, chová se vždy vlídně a udělá si na mne čas.