Ctibor Blaha, gynekolog Dačice

MUDr. Ctibor Blaha

Gynekolog Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Počátecká 310, Studená
Ord. lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Ze své zkušenosti - MUDr. Bláha je dobrý odborník, s klidem vstřícně odpoví na mé mnohé dotazy. Vždy jsem odcházela spokojená. Sestřička je jaká je, práci dělá dobře, to je hlavní. Úsměvu moc nerozdá, berme to tak, že holt asi nemá v životě dostatek radosti, za kterou mnozí z nás můžeme být rádi :)


Sestřička už je taky hodná, fakt se zlepšila.


Z

K panu doktorovi Bláhovi chodím já i moje maminka. Jsme s ním obě naprosto spokojené. Nikdy se nestalo, že by se pan doktor choval jakkoliv nevhodně. Vždy byl velice vstřícný a milý. Kdykoliv tam přijdu, má úplně plnou čekárnu, což taky o něčem svědčí. Přesto je pan doktor velmi klidný a vždy si na mě udělá čas. Nikdy mě neodbyde jenom proto, že má plnou čekárnu. Je pravda, že sestřička není zrovna z nejmilejším, ale každý jsme nějaký a myslím, že zrovna tohle by nemělo ovlivňovat kvalitu jeho péče. Protože ta je velice dobrá!


Ke gynekologovi chodím nerada, ale to, že mi to tam ještě znepříjemní jeho sestřička - člověk je nervózní bojí se a ona akorát prudí. Pan doktor je ale OK.


M

Dobrý doktor, ale sestra je absolutně hrozná,a je o ní známá věc že není diskrétní, a kouká kam nemá, navíc v čekárně dělá zmatek... Kvůli ní jsem přešla jinam


S panem doktorem jsem velmi spokojená,se sestřičkou jsem problém nikdy neměla,pravda je,že nepůsobí příliš mile a simpaticky a některé její postupy co se týče žen v čekárně mi hlava nebere


S

Plně souhlasím s názorem"xyz"-jeho zdravotní sestra odrazuje pacientky svým nepříjemným a neosobním jednáním-jedním slovem-protivná!Ale na pana doktora si stěžovat nemůžu.Kdykoliv jsem potřebovala cokoliv,nebyl problém a vždy mě pečlivě vyšetřil aby něco nezanedbal..


X

Poslední dobou nic mo, díky jeho "sympatické" sestřičce


Velmi dobrý ,sympatický,hodný a odborník


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti