Odborný lékař alergologie, imunologie

Odborný lékař alergologie, imunologie
Tyršova 14, Přerov

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Odborný lékař alergologie, imunologie Jiný

Léta jsem měl problémy v oblasti krku a nosohltanu, spojené s častýma nachlazeníma a úpornou rýmou (často s krvácením z nosu), které trvaly klidně i měsíc. Byl jsem u třech ORL, kde nic nezjistili, u obvoďačky jsem byl za hypochondra...
Až jsem se naštval a sám si našel (zde na Znamylekar) paní Kalabusovou a lépe jsem udělat nemohl. Recenzi píšu po více jak roce, takže můžu dobře zhodnotit výsledek. Udělala mi hromadu testů, zjistila tak několik problémů a přeléčila. Do "běžné každodenní fáze" mi dala léky které beru dle aktuální potřeby (za poslední rok to bylo 2x na dobu asi 2 týdnů) a nevěřil jsem vlastním očím - nachlazení nemám 4x do roka a skutečně může trvat pouze týden :-).

Umístění: Odborný lékař alergologie, imunologie Jiný

Paní doktorka Kalabusová je úžasná, před lety mi velice pomohla, když si odborníci nevěděli rady se mnou a ani po pravdě je moje zdravotní problémy nezajímaly spíše obtěžovaly. Paní doktorka mě léčila tenkrát 4 roky, je velice chytrá a má přehled, že i supluje za ostatní odborníky. V současnosti řeším opět zdravotní komplikace a paní doktorka mě vzala bez váhání a snaží se mi opět pomoci. Je mi líto, že ostatní doktoři nemají stejný postoj k pacientům, že jim nejde o zdraví jejich pacientů a musíte se domáhat vyšetření, na které máte nárok. Za mě velké poděkování a neskutečná vděčnost paní doktorce, je to člověk s laskavým srdcem a skvělá odbornice.

Výborná lékařka,odbornice s širokým přehledem,vždy milá a snaživá.Jedna z nejlepších lékařů které znám.

K paní doktorce chodím několik let. Její přístup k pacientům je velmi dobrý.Je vynikající diagnostik, vysoce erudovaná ve všech oborech medicíny. Moje zdravotní problémy vždy vyřešila rychle a jsem s jejím přístupem vždy spokojená.Nezbývá než poděkovat za její péči a množství pacientů,pro které dělá maximum, co může.

p. Kalabusová je dobrá doktorka a profesionálka. Její přístup je rázný, přímočarý a snaží se vám vysvětlit co je přesně špatně. Na ordinaci je špatně jediná věc a to nejstarší sestra! Arogantnější ježibabu jsem nepotkal!!
Už když zdvihne telefon, tak by jste ji zakroutili krkem, za to jak se s vámi baví...

Moje již třetí alergoložka. Musím říci, že nejlepší. Se vším pomůže, vysvětlí, je neskutečně vstřícná, milá. Pokud odmítnu určitý druh léčby, nic mi nenamítá. Vyloženě profesionální, lidský přístup.

K paní doktorce mě posílala paní Pásková pravidelně na odběry krve, kvůli kožním problémům. Mám nízký tlak, takže po každém zásahu do těla nebo spatřené krve to se mnou sekne.Sice mi krev brávaly sestřičky, paní doktorka se o mě vždycky dobře postarala a čekala, dokud mi nebude dobře. Velice milá osoba.

Souhlasím s negativním názorem an paní dr., která je opravdu velmi náladováa povýšená. Chodila jsme k ní,ale pak jsme se jednou rozhodla, že přece nebudu chodit k takovému lékaři a přešla k paní Dr. Dostalové. A neudělala jsme chybu! Je skvělá a já konečně chodím k lékaři s důvěrou. Nebojte se přejít i když mají stejné pracoviště, nikdo vám hlavu neutrhne.

Paní doktorku Kalabusovou uznávám jako stoprocentní profesionálku. Podrobně vyslechne problémy pacienta, přistupuje k nim velmi komplexně, je pečlivá a empatická. Mohu ji všem jen doporučit.

Chodím k paní doktorce víc jak rok a jedině jí vděčím za to, že dnes se již obejdu bez prášků a mastí. Patří jí uznání a dík s velkým D.