Čechova 760/41, Přerov

Zobrazit ostatní alergologů v okolí
Tyršova 14, Přerov
Odborný lékař alergologie, imunologie

Zobrazit ostatní alergologů v okolí

Výborná lékařka,odbornice s širokým přehledem,vždy milá a snaživá.Jedna z nejlepších lékařů které znám.

K paní doktorce chodím několik let. Její přístup k pacientům je velmi dobrý.Je vynikající diagnostik, vysoce erudovaná ve všech oborech medicíny. Moje zdravotní problémy vždy vyřešila rychle a jsem s jejím přístupem vždy spokojená.Nezbývá než poděkovat za její péči a množství pacientů,pro které dělá maximum, co může.

Dobrý den,
p. Kalabusová je dobrá doktorka a profesionálka. Její přístup je rázný, přímočarý a snaží se vám vysvětlit co je přesně špatně. Na ordinaci je špatně jediná věc a to nejstarší sestra! Arogantnější ježibabu jsem nepotkal!!
Už když zdvihne telefon, tak by jste ji zakroutili krkem, za to jak se s vámi baví...

Moje již třetí alergoložka. Musím říci, že nejlepší. Se vším pomůže, vysvětlí, je neskutečně vstřícná, milá. Pokud odmítnu určitý druh léčby, nic mi nenamítá. Vyloženě profesionální, lidský přístup.

K paní doktorce mě posílala paní Pásková pravidelně na odběry krve, kvůli kožním problémům. Mám nízký tlak, takže po každém zásahu do těla nebo spatřené krve to se mnou sekne.Sice mi krev brávaly sestřičky, paní doktorka se o mě vždycky dobře postarala a čekala, dokud mi nebude dobře. Velice milá osoba.

Souhlasím s negativním názorem an paní dr., která je opravdu velmi náladováa povýšená. Chodila jsme k ní,ale pak jsme se jednou rozhodla, že přece nebudu chodit k takovému lékaři a přešla k paní Dr. Dostalové. A neudělala jsme chybu! Je skvělá a já konečně chodím k lékaři s důvěrou. Nebojte se přejít i když mají stejné pracoviště, nikdo vám hlavu neutrhne.

Paní doktorku Kalabusovou uznávám jako stoprocentní profesionálku. Podrobně vyslechne problémy pacienta, přistupuje k nim velmi komplexně, je pečlivá a empatická. Mohu ji všem jen doporučit.

Chodím k paní doktorce víc jak rok a jedině jí vděčím za to, že dnes se již obejdu bez prášků a mastí. Patří jí uznání a dík s velkým D.

Odborník a profesionál každým coulem.
Chodím k ní již přez 20 let a zažil její praxi pomalu od začátku. Není moc doktorů, kteří si vyžádají vaši lékařskou dokumentaci a prostudují si ji. Mnoho krát za ty roky mi pomohla.
Bohužel k ní chodí hrozně moc lidí a z toho vyplývá její obrovské pracovní vytížení a je to bohužel na ní občas vidět. Myslím, že i z tohoto důvodu si k sobě vzala p.Dr. Dostálovou - podle mě opravdu profík, když si k sobě vezme konkurenci.
Mohu jen doporučit. S p. Dostálovou a novou ambulancí už to u nich jde jak po drátku i co se doby v čekárně týká.

Za 12 let , co k ni chodim vzdy mila ,nemuzu nez chvalit.