MVDr. Bohuslav Vlček

Veterinář Více

Havlíčkův Brod 1 adresa

Havlíčkova 3650, Havlíčkův Brod

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Do této ordinace jezdím ráda a všude je chválím !!!! Kdysi jsem tam přivezla čivavičku Ponožku s vykousnutým okem..Nejjednodušší by bylo oko úplně odebrat , my ho však chtěli za každou cenu zachránit...Ponožka tehdy prodělala několik operací a dlouhé léčení , vozila jsem ji tam 50 km podle potřeby třeba každý den....Očičko se zachránilo a já tuto kliniku všude chválím.Výdy , když mám u nějakého zvířátka problém s očičkem , jedeme jedině sem , protože tady mají zlaté ručičky ,super přístup k pacientům i k jejich páníčkům :-) Kéž by takových bylo víc !!!

Máme dva pejsky a kočku, vždycky nǎm tam velice pomohli. Jsou velmi ochotný a maji velice hezký přístup ke zvířatům. Já můžu jen doporučit, jsme velmi spokojeni. Hanka

Nepoznal, že pes umírá a jen ordinoval dietu a nejakou injekci s vytamínem... Žádný odběr krve nebo sono jako u MVDr. Štursi, který má zájem zvířata léčit.

Víc jak dvacetileté zkušenosti mě vedou k tomu,že všechny naše miláčky vozím k dr. Vlčkovi-pomohou vždy, kdy je to možné-ale ani oni nejsou bozi,

S naším psem, který byl velmi nemocný moc pomohl.
Našemu psovi se opravdu hodně věnovali (zprvu nebylo jasné, co mu je, ale nakonec z nemoci byla leptospiroza)

Nevěřím tomu, že jim jde o peníze - v našem případě tomu tak nebylo.