Ortodoncie a zubní laboratoř
Skvrňanská 6, Plzeň

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Když čtu zde komentáře na pana doktora, nemohu uvěřit. Nevím jak ti stěžovatelé jsou se zuby nyní, ale určitě o několik tisíc kč jsou lehčí. Pan doktor možná není mistr světa, ale nikdy jsem u něj nemusel solit jak mourovatý. Vždy Vás léčil za hubičku. A pokud někdo chce luxus no holt bude muset jinam a za 10000kč.

Dcery pana Urbana jsou šikulky laborantka rovněž. Sulatický

S panem doktorem jsem velice spokojena. Chodila jsem k němu několik let a předtím jsem měla velmi špatn zkušenosti s předchozími lékaři. Teprve pan doktor mi začal zuby rovnat a mé problémy se zlepšily. Je velice milý a vstřícný. Je mi líto, že už neordinuje. Za mě mohu jen doporučit.

sice jsou tu samé špatné zkušenosti, ale ja mám s pane doktorem nejlepší. Velice doporučuji. přístup, léčba,...

Také jsem k němu nějaký čas chodila. Mám pocit, že občas přehlédl nějaký kaz, spravené zuby se mi pod plombami znovu začaly kazit. Mám uražený přední zub, který mi nastavoval bílou plombou. Vždy mi to nalepil a já tam byla po týdnu znovu, že mi to upadlo a to několikrát dokola. Tak to trvalo nějakou dobu, než jsem si řekla, že jsem ještě dost mladá na to, aby mi zubař zničil zuby a našla jsem si jiného. Velice brzy se ukázalo, že jsem udělala dobře.

Mám podobnou zkušenost, opravdu nedoporučuji...přišla jsem k němu, že jsem dostala doporučení na operaci a že to s ním chci zkonzultovat a on mi předepsal nandavací rovnátka, že to operaci v žádném případě nepotřebuje! tak jsem měla rovnátka 3 měsíce úplně k ničemu! když jsem se pak naštvala, že to neřeší a šla k novému, tak mi potvrdil, že rovnátka můžu zahodit a musím na operaci!!!!

Mám s ním velmi špatnou zkušenost. Chodila jsem k němu několik let s křivými zuby, místo zlepšení nastal opačný efekt. Léčba pomalá, vytrhl mi pouze jeden zub a namísto zlepšení se mi tedy celý střed posunul, zhroutilo se mi i horní patro. Když jsem začala chodit k jinému zubaři, byl opravdu překvapen. Léčba by normálně trvala několik let, nemusela bych nosit fixní rovnátka na horní zuby, takhle vše trvalo minimálně dvakrát déle, o finančních dopadech nemluvě.
Podobnou zkušenost má několik dalších lidí z mého okolí, takže pokud uvažujete o plzeňském ortodontovi, zvolte raději jiného.