MUDr. Bohuslav Hvězda

Netvořice 1 adresa

Samostatná ordinace PL - stomatologa
Hrubínova 32, Netvořice

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

Přes rok a půl mi vrtá dva zuby a je to horší a horší akorát si užívám jen bolesti. Třikrát mi zuby otevřel a pokaždé plomby do týdne vypadli, takže o ty zuby přijdu.

Tohoto zubaře vůbec nedoporučuji. Neustále jsem měla problém s jedním zubem, kde mi stále padala plomba a bolel mě. Doktor pořád akorát udělal novou plombu, rentgen nic. Nakonec jsem přešla jinam kde doktorka zjistila že zub je už prohnily až na kost (to bylo po 14 dnech kdy jsem opět u pana Hvězdy byla že mě bolí ten zaplombovany zub), bylo třeba vyčistit kanálky a udělat kompletní opravu zubu i dalšího vedlejšího kam kaz už začal zasahovat. Tento doktor podle mě naprosto svojí péči zanedbal.

Čtu tyto negativní reakce a nevěřím vlastním očím ani uším. MUDr. Hvězda je podle mého názoru výborný lékař, který přednostně v ranních hodinách bere pacienty s bolestmi a dále pak pacienty objednané. Byla jsem u něj se zánětem dásní, ale jelikož byl problém již v pokročilém stádiu, poslal mě k paradentologovi a následně k zubní hygienistce. Zuby, které ošetřoval MUDr. Hvězda mám v pořádku, můstek, který jsem potřebovala sedí perfektně, má přirozenou barvu, jsem velice spokojená. Kdykoliv mám nějaký problém, stačí zavolat a buďto mě do týdne objedná, když to není akutní, nebo mohu přijít v ranních hodinách, kdy řeší bolesti. Jsem s tímto lékařem více než spokojená.

Pár let zpátky jsem od něho odešel, protože nebyl schopen kvalitně udělat korunku s umělým zubem. Umělý zub dvakrát vypadl a navíc měl úplně jiný odstín. Nová doktorka dala vše do pořádku. Nyní mi museli korunku dělanou MUDr. Hvězdou vytrhnout - byla špatně udělaná - a čekám na implantát. I z ohlasů mého okolí tohoto doktora vřele nedoporučuji!

Milá paní, jsem ráda, že máte opačnou zkušenost než my/doplnění k Petru Kolářovi/,ale až přijdete třeba k jinému lékaři jako já a zubní hygienička Vám bude tahat zubní kámen 2 hodiny,přitom pan doktor Hvězda mi řekl,že je zajímavé že žádný zubní kámen nemám natož aby přišel na to,že mám pod plombou kaz,když rengen neudělá.O manželovi ani nemluvě,ten má pryč 7 zubů z pravidelných kontrol,kdy ho zuby pořád dokola bolely a pan doktor se nenamáhal udělat ani rengen.Jiný lékař mu řekl,že má zuby časovanou bombu, dostal antibiotika a postupně mu bude dávat zuby dohromady.Zkusil se zubama jako pes. Koho by napadlo,že Vám to vyjde stejně, jako když k zubaři léta nechodíte a přitom spoléháte,že by jistě zasáhl a včas o všem informoval. Proč raději neřekne jděte někam jinám léčit Vás nechci.Přeci jako lékař to musel vidět. Docela bych se styděla, kdyby o mě jako o lékaři někdo toto měl psát.

S pane doktorem Hvězdou jsem naprosto spokojená. Přešla jsem k němu a dalo by se říct že mi hrozně pomohl. A navíc už nemám panickou hrůzu ze zubařů a to díky tomuto zubaři.