MUDr. Bohumír Šimek

Praktický lékař, Internista Více

Křemže 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Budějovická 45, Křemže

Za mě tedy úplné mínus. Jsem na rodičovské, 7 měsíční syn má zánět průdušek, k tomu mu rostou zoubky, takže celé noci i dni pláče a já mám silnou rýmu, dávivý kašel, bolest kloubů a motá se mi hlava. Vydržím dost, myslím, že pan doktor na mém místě by už s rýmičkou dávno ležel, natož aby se staral o malé dítě. Nespala jsem 6 nocí, takže partner, který pracuje, řekl, že si na mě vezme OČR, aby mi se synem pomohl, než se uzdravím. Pan doktor ale na mě koukal jak na simulanta, že tohle nikdy neviděl a co si jako představuju. Seděla jsem tam jak uličník na hanbě, jak člověk, co nikdy nepracoval a chce dávky. Nakonec si mě prohlédl, řekl, že mi nic není, ale když jsem se rozkašlala, vyhnal mě do čekárny, že ode mě nechce všechno chytit. Tak tomu říkám doktor na nic. Nic mi ani nepředepsal, ani nedoporučil, ještě se divil, proč piju čaj ze zázvoru. Ještě ke všemu je pomalý a nepříjemný. Tomuhle doktorovi se budu vyhýbat, i kdybych byla na smrtelné posteli.

Skvělý lékař, který se v oboru opravdu vyzná. Naše celá rodina je s jeho péčí spokojená a můžeme ho jen doporučit

Já s ním mám zkušenost takovou, že jsem k němu šla se svým tehdy ještě 8měsíčním synkem, protože dětská doktorka onemocněla.... pro mě to bylo náhlé, pan doktor malého poslechl, kouknul do krku a také jsem mu ho musela vysvléct,(nestačilo triko přidržet)... a sdělil že má mírně zarudlý krk a jen mírnou rýmu, žádné léky dávat nemám a ani kapky do nosu... no a pak následovalo placení. Děti neplatí, ale protože nejsem místní a byla jsem na návštěve, navíc s pojišŤovnou se kterou nemá pan dr. smlouvu řešil jak to udělat.... nejdříve sdělil že je možnost, že by to zaplatil on a co si by vyplnil, ale pak se zamyslel a povídá že mu to mám zaplatit raději já a pak že si to mám nechat u své poj. proplatit... tak dostal pan dr. dle jakéhosi čísla 170kč a šli jsme... takže nevím, jako dospělá bych k němu nešla, jeho manželka mi také nepřijde jako ta pravá zdravotní sestřička....

spokojen

Já musím souhlasit s názorem, že pana doktora zajímají opravdu jen poplatky, stávky lékařů a články v časopisech. Jinak se musím též přiklonit k názoru, že pan doktor si ženu nechá vysvléct do půl těla i kvůli nakopnutému palci. Pokuď máte problém, tak se koukne kolik pro Vás léky stojí peněz, pak se Vás zeptá na vaši pojišťovnu a vyjde z toho, že v počítači jsou pro Vás všechny léky drahé a dá vám, to nejlevnější...skoro vždy následuje další léčení u gynekologa, no fakt úžasné...kam spěje naše zdravotnictví...smutné je, že jsme na vesnici a nemůžeme si moc vybírat..

K tomuto lekari jsem take jeden cas byla zaregistrována a výsledek byl silený! Pan doktor by mel vice nez stávky a psani do novin absolvovat nejaké kurzy co se zdravotní pece týká.

Skvělý internista. Precizně vyšetřuje. Obdorník přes záda. Výborná komunikace

Doktor Šimek je určitě zkušený a zasloužilý lékař a dává to člověku dosti najevo. Když mu popisujete svoje potíže a nejste zrovna na umření, tak se usmívá pod vousy a myslí si o vás, že si pěkně vymýšlíte. Souhlasím s tím, že se rád podívá na vysvlečenou dámu a také rád okomentuje její tělesné proporce! Prostě takový vesnický doktor, žádný profík. Přešla jsem od něj k jinému lékaři.

..jen trochu rychlosti,dlouho se zde čeká.Jinak obrá komunikace.