Odborný zubní lékař ortodontista
Pivovarská 45, Jablonec nad Nisou

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Odborný zubní lékař ortodontista Rovnání zubů

MUDr. Bohumír Chadim u mé dcery podstupoval velmi komplikovaný zákrok, při němž jednoznačně prokázal nadprůměrný obrazově
-konkrétní intelekt, velmi šikovné ruce a také potřebnou odvahu podstoupit zodpovědnost za provedení zákroku. Vše zvládl na výbornou. Pan doktor je evidentně vynikající profesionál a rozhodně jej doporučuji!

Sice je někdy nepříjemný a ignorant, ale výsledky stojí za to to přehlédnout. Rozumí svému oboru perfektně a vždy se snaží odvést práci co nejlépe.

S přístupem i péčí jsem velice spokojena, zuby mi srovnal perfektně, vždy je milý a ochotný a i s mojí fobií ze zubařů jsem se s ním vždy domluvila... Je to vždy o oboustranné komunikaci.
Rozhodně doporučuji.

Jestli tohoto doktora někdo nazývá skvělým profesionálem tak to nechápu.Takovýhle arogantní přístup, hlasité výměny názorů se sestrou přes celou ordinaci dětem vůbec nepřidá na klidu.
Byl jsem tam několikrát se synem.Pokaždé nám vnucoval pevná rovnátka.
I když syn měl jen dvě stoličky rostlé lehce křivě. Neustále se se mnou dohadoval. A když jsem trval na svém , že pevná rovnátka rozhodně ne. Byl pěkně nasr...... Nikdy více.Evidentně mu jde jen o peníze.Jako dítě jsem osobně zažil mudr. Staňkovou v chování by si mohli podat ruce.

Velice pozitivní zkušenost s p. doktorem. Je sice přísný, ale pouze co se týče zubni hygieny. Jinak vynikající odborník. Kdo není pra.e nebo na děti při čištění zubu trochu dohlíží, nemá problém jako dámy níže. Chodim k němu s holkou rok, vždycky si dobre popovidame. Dceři zuby krásně srovnal.

K p.doktoru jsme dostali doporučení ,ale musím přiznat že jsem byla velice sklamaná , arogantní jednání , na děti nepříjemný, a na sestry křičí před pacienty.Takže chování řeznického psa.Nikde žádný profesionální přístup.Ani nikdy nevysvětlil dětem co se bude dít a rovnou na ně začal řvát,dcera se z toho sesypala a už k němu nechce nikdy jít,a co ted s tím? rozléčené pacienty nikdo nebere! Je to děs , Souhlasím s předchozím názorem že mu jde jen o peníze a né o pacienty.Za konzultaci jsem u něho zaplatila 380,-kč a to jen za to že mi řekl co bude dál synovi dělat.No fakt super doktor,K němu už nikdy více!!!

Je to cca 8 let, co jsem k panu doktorovi chodila. Nevím jak teď, ale pan doktor rozhodně nebyl arogantní, byl vstřícný, milý a někdy dokonce vtipný. Je to veliký odborník a troufám si říct, že v kraji nejlepší. Zuby mám srovnané perfektně, vždy se mi plně věnoval jak on, tak sestry. Za mě rozhodně doporučuju.

Já osobně jsem s panem doktorem spokojen.

velice arogantní, viditelně psychicky labilní, sestřičky velice nepříjemné, několikrát jsme byli svědky jejich " výměn názorů ".
Jde mu jen o peníze.

Na rovnátka možná odborník, ale z doby jeho praxe jako běžného stomatologa mě dodnes mrazí. Přístup nic moc, arogance z něj čišela.