MUDr. Bohumila Venerová

Praktický lékař Více

Lysice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Komenského 429, Lysice

Normální dobrá obvoďačka, která umí svoji práci. Chápu, že někomu nemusí být moc sympatická (je trochu svojská), ale léčit umí.

Tak dnes jsem šla na registraci + s chřipkou nebo angínou. Jediné co tuhle s prominutím bábu zajímalo, kam chodím na školu, a co chci dělat potom. Odešla jsem s předpisem na kapky do nosu. Tak to snad tam nemusím ani chodit a platit 30ti korunovej poplatek, ne? A opravdu jsem se nestačila divit když špachtličku do krku vytáhla z kapsy pláště, co to je za úroveň, takovou hygienu sem ještě nezažila. Arogantní dáma, která by měla být v důchodu. Ještě dnes se poohlídnu po jiném lékaři. A ty pozitivní názory jsou zarážející, zřejmě díky tomu, že občané neznají tu pravou úroveň a vše se vede venkovským stylem. Děkuji, nemám zájem.

Paní doktorky si moc vážím.Lečím se u ní více než 25 let.Pokaždé od ní odcházím velmi spokpjený.Ještě mě nikdy nezklamala.Její profesionalita je na vysoké urovní.Děkuji paní doktorko.Přeji Vám příjemné prožití vánočních svátků.

Paní doktorka si zaslouží poklonu a poděkování.Zachránila mi život! A nejen mě,ale i otci.Děkujeme!!!

O Vánocích chci poděkovat paní doktorce za pečlivost, zájem, vstřícnost. Vždy mi vše vysvětlí, a tak ,když z nemocnice nevím nic, vím od paní doktorky vše jasně česky, i s doporučením a písemným návodem. Děkuji.

Paní doktorka Venerová ma špatný přístup k pacientům.Zažil jsem v létě situaci,že v autobuse jedoucím do Lysic jedna paní zkolabovala,měla zapadlý jazyk a potřebovala okamžitou první pomoc,kterou jí poskytl muž sedící kousek od paní.Ridič autobusu běžel pro paní doktorku Venerovou,mezitím se zavolala záchranka.Nestačil jsem se divit,když jsem viděl doktorku vycházet ze zdravotního střediska,šla jak na promenádě,jako by se vůbec nic nestalo.Záchranka tam byla skoro dříve než doktorka,která to měla ze střediska jen pár metrů.Pani naložili do sanitky a doktorka si spokojeně odráčela zpět do ordinace,možná že jí změřila tlak.Takže,kdyby se tam paní doktorka neobjevila,vůbec nic by se nestalo.Ještě že se nejadnalo o nějakou nehodu,to by asi dopadlo hůř.

Dobrý večer,
já osobně odešla od paní doktorky.Poslední dobou mne léčila jen mezi dveřima,kupte si léky a vyležet.Ani po 12letech,mi nebyla schopná vzít krev na veškeré vyšetření co se dělají běžně po 2 letech.Hlavně když v rodině je závažné onemocnění,což mě dost zaráželo.Napsala mi také léky,které sem si musela celé hradit sama-při tom je z části hradí pojištˇovna.

Stojí vedle mne známí bez inernetu a diktují:
Dr.Venerová je naše dlouholetá lékařka, kterou jsme doslova vyhráli. Je laskavá, pečlivá, spolehlivá. Vždy se nám věnuje s maximálním nasazením. Vše posoudí z různých hledisek, řekne nám oč se jedná, probere s námi možné varianty léčby - jedná s námi jako s partnery. Ještě se nestalo, že by nás nechala v neporozumění čemukoli. Můžeme se jí svěřit se vším, nejenom se zdravotními potížemi. Máme širokou rodinu v jiných krajích a všichni nám tuto lékařku závidí. Děkujeme jí.

Perfektní baba. Prakticky vždy usměvavá, vlídná, spolehlivá. Snaží se jít k centru problému. UVAŽUJE A MYSLÍ, nepracuje automaticky. Milují ji babičky - hlavně ta moje.
Ke staré generaci má dr.Venerová vynikanící přístup, pochopení i pohlazení. Je čestná a přímá. Proto pozor, kdo přijde s habaďůrou, asi mu nevyjde - a pak píše zlovolné posudky.
Dr.Venerová je zkrátka člověk na svém místě a nevím o lepší.

Paní doktorka mě léčí již deset let. Nikdy nic nepodcenila, vždy mě vyléčila. V každém případě mě raději poslala na odbornější vyšetření jako je rentgen, ultrazvuk, plicní oddělení atd. Takže, kdo tu píše, že nikam neodesílá, tak lže. Možná jen vy negativně hodnotící jste líní někam jet a podceňujete vlastní zdraví, tak si pak nestěžujte. Škodit umí každý, ale ocenit někoho za jeho celoživotní úsilí a za záchranu života nikdo z vás neumi, co? Znáte doktora, který pracuje jen o patro níže než paní doktorka Venerová? Tak přejděte k němu, když nejste spokojeni s MUDr. Venerovou. Ten vám dá tak akorát kartáč za to, že ho vůbec otravuje, že po něm něco chcete a bude vám kouřit cigaretový dým přímo do obličeje v jeho ordinaci. Nehledě na to, že alkohol by z něj mohl necítit pouze blbec! Ohrožuje lidské životy nejen v ordinaci! Někteří jedinci by mohli vyprávět.
Jednoznačný závěr-paní doktorka je dobrý lékař i člověk. Nemůžu na ni říci jediné křivé slovo. Neodmítla mě ani mimo ordinační dobu. Všem ji mohu doporučit. Je profaisonálka po všech stránkách. Tak se nad sebou někteří zamyslete a zkuste raději kritizovat sebe!