MUDr. Bohumila Krejčíková

Praktický lékař Více

Strašice 1 adresa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
č.d. 216, Strašice

Velmi svědomitá, příjemná, zvažuje různé alternativy léčby, zajímá se o nové metody. Lze si u ní nechat změřit EKG a není tedy nutné jezdit daleko do nemocnice. Doporučuji

Velmi příjemná a vcelku svědomitá lékařka,škoda jen,že je vždy dlouhá čekací doba v čekárně,sestra má někdy lepší,někdy horší náladu/asi jako každý z nás/,ale umí dobře brát krev-zkušenost se nezapře .

Velmi pečlivá a ochotná lékařka.která se velmi pečlivě věnuje svým pacientům,vyšetření je důkladné a pečlivé,práci neodbývá, věnuje se skutečnš pacientům.Zná nové trendy ve zdravotnictví. Ví kam pacienta poslat k odbornému vyšetření. Jediné co je na škodu jsou dlouhé čekací doby. Jinak doporučuji každému jako nejlepšího praktického lékaře.

Velmi pečlivá a ochotná lékařka.která se velmi pečlivě věnuje svým pacientům
.proto jsou u ní i tzv dlouhé čekací doby-vyšetření je důkladné a pečlivé,práci
neodbývá jako jiní lékaři.kteří vyšetří za hodinu i 20 pacientů . Nehoní se za
počtem ošetření a tím i výši plateb od pojišťoven věnuje se skutečnš pacientům.
Znalá nových trendů ve zdravotnictví.Ví kam pacienta poslat k odbornému vyšetření.
Jsem s péčí dlouhodobě tzn cca 27 let spokojen a lékaře bych nemšnil.Nevadí mi čekací doby
a raději si počkám na důkladné vyšetření

Velmi milá, hodná a ochotná,dokáže opravdu vyslechnout pacienta. Moc mi pomohla, mám k ní naprostou důvěru. Všem pani doktorku vřele doporučuji.

Doporučuji.

špatná v určování diagnoz, pomalá, na prevence a očkování musíme vysedět velkou frontu mezi marodama. Velké slovo zde má sestra, která je velmi nepříjemná.

Příjemná doktorka ale to je tak všechno. přijde mi smutné, když se lékař ptá pacienta co chce na chřipku předepsat a pod. O specilní vyšetření so člověk musí říct.

Doporučuji.