Odborný lékař plastické chirurgie
Školská 17, Zábřeh

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: Odborný lékař plastické chirurgie Jiný

Byla jsem vloni na zákroku v Olomouci úprava krku plus lifting obličeje a před 10 dny v Zabrehu na úpravě horních víček. Jsem velice spokojená s výsledkem i s jednáním pana doktora Zalesaka. Je to pan Mistr a patří mu můj veliký Dík.

Umístění: Odborný lékař plastické chirurgie plastická operace obličeje

Vybrala jsem si pana doktora k operaci ocnich vicek.Cekala jsem 3 mesice,ale stalo to za to.- Nadstandartne profesionální a lidský pristup.Vzdy mu zalezi na tom,aby odvedl skvelou praci.Chytry,sikovny a mily clovek a plasticky chirurg.Mohu jen a jen doporucit.????????????
Dekuji vam pane doktore.
Eva Novakova

Umístění: jiné místo plastika horních víček

Pan doktor je velice šikovný,tak krásné oči jsem neměla ani zamlada,jizva skoro žádná,otoky cca 3 dny,modřiny žádné,vůbec nic nebolelo,jsem velice spokojená,že jsem se odvážila a šla jsem do toho.

Byla jsem u Vás na operaci 3x pane primáři MUDr Bohumil Zálešák.Operované prso mě bolí a bolest se zhoršuje a vystřeluje do zad kde jste mi vzal kůži na prso.Jsem celá nakřivo a mám bolesti zad a nohou a nevím co mám dělat .Mám další zdravotní potíže byl jste na mě hodný,ale nemám pěkné prso a nemám peníze na další operaci.Jana Nováčková

Doktor Zalesak ma velmi prijemne chovani. Pred 7 lety jsem u nej absolvovala plastiku nosu a septa. Vysledek je tak napul. Nosni hrbol zbrousil velmi pekne, septum se mi ale bohuzel opet vybocilo a spicka nosu se musi tez upravit, protoze zustala nahoru a do nosu je mi dost videt, coz je neprijemne. Takze ted po letech musim predevsim z duvodu dychacich obtizi podstoupit znovu operaci.

Nejlepší lékař, s kterým jsem se kdy setkala - jak v odbornosti, tak i v přístupu k pacientům.

nejlepší chirurg, spravil mi prst co jiný chirurg totálně spackal, proto mohu všem vřele doporučit.

Pan doktor Zálešák je opravdu PAN DOKTOR. Za svůj život jsem se setkala s mnoha doktory, ale takhle lidský přístup k pacientovi je vzácný. Je to jeden z nejlepších odborníků v plastické chirurgii v ČR, a to jak v estetické oblasti, tak i hlavně v poúrazové. Pouští se do případů, na které si jiní netroufají, jsou pro něj výzvou. A pokud tělo pacienta zareaguje jinak, než se očekávalo, není nutné z toho vždy vinit doktora. On sám má vždy zájem, aby operace dopadla nejlépe. Jsem u něj vedena jako pacientka už 3 roky a neměnila bych ani za nic. Už jen když pan doktor situaci "zlehčí" svým humorem, nemám strach ze zákroku, vím, že nejsem jako zboží v regále, ale vnímající člověk. Osobně jsem se nesetkala s jeho negativním hodnocením, slyším na něj jenom chválu, kterou si plně zaslouží.

před rokem jsem byla u pana doktora na operaci prsou, moc se mu povedly, vše jsem nechala na něm a nelituji...

Dobrý den, byla jsem u primáře Zálešáka a to né na jednom zákroku.Řeknu vám, že jinam bych nešla.Je to velice dobrý plastik!Byla jsem na dvou zákrocích v Brně u doktora Hlavatýho a s výsledkem nejsem spokojená.Asi to bylo tím, že to bylo hrazené pojišťovnou.U pana pr.Zálešáka vím, že vše dělá s láskou a dá do své práce vše.Hodnotím 100 % a nikdo na něj nemá.Kreuzigerová