Psychoterapie

Články 05/04/2024

Každodenní duševní trápení: jak na to

Nevíte, odkud se bere vaše duševní trápení? V tomto článku najdete informace o traumatech a negativních myšlenkách a o tom, jak s nimi pracovat.
Články 05/04/2024

Jak pracovat s negativními myšlenkami: 5 kroků, které zastaví kolotoč ve vaší hlavě

Co v nás vyvolávají negativní myšlenky? Jak s nimi zacházet? Jak můžeme změnit své myšlení a zbavit se těchto myšlenek?
Články 04/04/2024

K čemu je dobrá terapie?

Jak nám terapie může pomoct? Proč je dobře přemýšlet do hloubky nad svou minulosti a dnešním životem? Jak nás terapie osvobozuje od traumat?
Články 03/04/2024

Co je trauma?

Dozvěďte se, co je trauma, jak vzniká, co v nás dělá a jak s nim pracovat.
Články 06/03/2024

Vztahy a párová terapie: co musíte vědět

V tom článku najdete informace o udržování vztahu a o párové terapii - jak vypadá, kdy se hodí a v čem může pomoct.
Články 29/02/2024

„Vyhoření“ jako příčina partnerské krize

Jak dochází k vyhoření ve vztahu? Kudy vede cesta k partnerské krizi? Jak vést vztah, abychom zabránili krizi?
Články 26/02/2024

Párová terapie - indikace a výsledky

Jak vypadá párová terapie? Pro koho se hodí? V čem může pomoct? Jaký bude mít dopad na vztah?
Články 23/02/2024

Jak vytvářet kvalitní partnerské a rodinné vztahy

Co pro člověka znamenají vztahy? Jak se v našich vztazích chováme? Jaké druhy vztahů tvoříme a jaké role v nich přijímáme?
Články 07/09/2021

Psychoterapie pomocí koní - Equisdom®

„Žádný filosof nám neporozumí tolik jako koně“ Herman Melville Dobrý terapeut dokáže klientovi pomoci najít cestu ven z mnoha obtíží....
Články 20/01/2015

První návštěva psychoterapeuta

Přemýšlíte vy či vaši blízcí o návštěvě psychoterapeuta a máte otázky, které byste potřebovali zodpovědět než se rozhodnete? Nabízím o...
Články 19/02/2014

Deprese a nutnost psychoterapie

Dozvěďte se, s jakými metodami je možné kombinovat psychoterapii, aby dosáhnout úspěšných výsledků při léčbě deprese.

www.znamylekar.cz © 2022 - Najděte si lékaře a objednejte se

Web používá soubory cookie k poskytování služeb v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.
Ve svém prohlížeči můžete definovat podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookie.