MUDr. Blanka Studýnková

Praktický lékař Více

Rakvice 1 adresa

Zdravotní středisko, praktický lékař
Náměstí 15, Rakvice

Paní doktorka je velký odborník,ochotná a příjemná. Vždy poradí a je ochotná poslat k odborníkům na vyšetření.Jsem velice spokojená.

nemam žadne výhrady je dobra.

Tady není co dodat, Blanka Studýnková je nejlepší lékařka kterou znám a hlavně člověk z dobrým srdcem uvnitř, co vic si může pacient přát.

nemám kní žádné výhrady. je člověk na svém místě

K paní doktorce chodím krátce a jsem spokojená.Vždy pomůže,vyléčí a když potřebujeme tak poradí :)

Chodím k paní doktorce již 9 let a jsem velmi spokojená. Řadím ji k lékařům, kteří používají, dnes již velmi vzácný "selský rozum".

Blanka Studýnková je vynikající doktorka, profesionálka ve svém oboru!Vždycky ochotně pomůže i kdybyste ji probudili o půlnoci.Podle mě jí není co vytknout.

S paní doktorkou jsem velice spokojen,pomůže,poradí a hlavně vyléčí.Sestřička je taky moc hodná.

Velmi vynikající lékařka a na pani doktorku, nedám dopustit je tu sluníčko, která dokáže ,jak pomoc,poradit i pomoc Kéž by Vás bylo víc, Přeji vše nej O

S paní doktorkou jsem velmi spokojená.Chodím k ní už přes 10 let a nemůžu si stěžovat.Je to výborná lékařka.