Beáta Filipová, zubař

MUDr. Beáta Filipová

zubař

ZS 193, Kněžmost
Stomatologická ordinace

Pani doktorka specha nic s vami neprobere za cekani v ordinaci za pul hodiny pet klientu!!!!,Po pravidelnych prohlidkach a navsteva u jineho zubare ktery vam oznami ze mate sedm kazu!!!!!!!Tak si kazdy udelejte nazor.Znam plno lidi co uz od ni odeslo!!!!!Mela by se pani doktorka zamyslet a mozna odejit do duchodu!!!!

je to ta nejhorší zubařka, kterou jsem kdy poznala a to jsem už chodila ke 4 zubařům, takže mám srovnání. jestli si chce někdo dobrovolně zničit zuby, tak ji navštivte. chodili jsme k ní celá rodina a 4 z 5 uplně zničila zuby. dělá to jak Baťa cvičky - každý zubař udělá za hodinu jednoho pacienta, ale ona jich stihne tak 4.

2 roky v pořádku, protože jsem neměl se zuby problém. Poté mě i mé přítelkyni vrtala, dala bílou plombu na naše přání. Přítelkyni vydržela 1 měsíc mě 4 měsíce. Po této zkušenosti jsem raději ani neuplatňoval reklamaci a změni stomatologa. Proto nedoporučuji.

pani doktorka má citlivý přístup k pacientům a je velmi šikovná a obětavá. Tak zařízenou ordinaci kvalitními přístroji nemá každá ordinace.

doporučuju:D :)

je to nejlepší zubařka kterou znám:)

Paní zubařka je nejlepší na světě vždy poradí a pomůže znám jiné přísnější doktoři

Neznám horšího zubaře než je tato ranhojička. Plomby od ní vydrží maximálně 15 min, co může pokazí a aby toho nebylo málo, když ošetřovala děti z místní ZŠ, bez konzultace s ortodoncií synovi vytrhla tři druhé zuby!!!!!!!! Ortodont pak málem omldlel a já po jeho sdělení, že proto tam chodíme, aby se trhání vyvaroval (mj na žádost zmíněné ranhojičky), taky.Dcera po přejití k jinému lékaři, zaplatila bezmála 15 tisíc za opravu jejího skvostného díla, a na konci své puberty má díky této paní na třech zubech korunku (všechny léčila ona - mimochodem jedinné kazy jež dcera měla). Je skvělá, když si potřebujete popovídat, možná má i jiné přednosti, ale kdo má všech pět pohromadě ... prchej, kamkoli i ke kováři neboť všade je to lepší než tam. A to nemluvím opersonálu - drzá, neochotná sestra, jež dio ordinace zve zásadně dle toho, jak pacienta zná a že jste objednaní?!?!? to přec není důležité. Když chceš tak si počkej. Doporučuji sadomasochistům a silným flegmatikům.

Nepomohla-nevěděla, neuměla .

Nejlepší zubařka co znám poradí ve všem