Nemocnice Sušice
Pod Nemocnicí III/116, Sušice

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Nemocnice Sušice Jiný

Při návštěvě pohotovosti v sušické nemocnici, jsem byl vyšetřován s MUDr. Barborou Pivetzovou. MUDr. B.Pivetzová je arogantní a pouze přesvědčená o své pravdě. Neochotná vysvětlit pacientovi situaci. Tvrdila, že jsem hysterický, jen proto, že chci místo sádry, ortézu. " Nevím , paní doktorko , zda se psychicky se sádrou na šest týdnů srovnám a dnes se sádra skoro nepoužívá, protože jsou speciální tvrdé ortézy na hlezno ". Ortézu nedoporučuji a na sádře trvám. Jestli to nedáte psychicky? Říkal jste, že se na nic neléčíte, tak jste na tom psychicky dobře. Dostal jsem tedy sádru. Noha mi v sádře ještě víc otekla a mám nesnesitelnou bolest , protože sádra na oteklý kotník tlačí. Na internetu jsem si objednal speciální tvrdou " ORTÉZU NA HLEZNO" Sádra půjde dolů. Možná bych chtěl na závěr připomenou paní Pivetzové , co je též v Hippokratově přísaze :
- Lékařské úkony budu konat v zájmu a ve prospěch nemocného -

Lékařka vyšetřovala moje 2,5leté dítě s podezřením na zlomeninu ruky,byla vzteklá,arogantní,na dítě neustále řvala a vyhrožovala mu mým odchodem pryč pokud nepřestane plakat,malá z ní byla vystresovaná a k neutěšení,nikdy jsem se s takovým lékařem nesetkala a pevně doufám,že nikdy nesetkám!!!!!