Poliklinika Uničov
Nemocniční 270/5, Uničov

Umístění: Poliklinika Uničov Jiný

Bohužel paní doktorka postrádá dost empatie k dětem. Je nepříjemná a se vším hned hotová. Naposledy mi bylo řečeno, že si nemám dělat děti, když jsem byla špatná z nemoci syna.
Několikrát jsem zmiňovala problémy mého dítěte, ale nebyly na ně brány ohledy. Až po několikáté urgenci nás odeslala na širší vyšetření.
Sestra je daleko příjemnější a chápavější, než samotná Dr.

Je to o lidech. Pokud se necháš tak tě zdeptá i zubař. Paní doktorka je odbornice a že nemá perfektní přístup nemusí všem sedět. Máte na výběr. Nelíbí se Vám to, tak jděte jinam. Nejsem paní doktorka, jen sestra s dlouholetou praxi.

Myslím si, že paní doktorka je odborník, ale musím souhlasit s názorem, že bohužel jeji vztah k dětem bohužel odborný není vůbec. Chybí ji kousek citu, porozumnění s malými dětmi a vylekanými maminkami, které by potřebovali slyšet třeba i vlídné slovo ne jen její ironické a nemístné poznámky.

S péčí paní doktorky jsem spokojená, vždy se snaží mým dětem pomoci. S jejím přístupem problém nemám, někdy je trochu odtažitá, ale myslím si, že je to většinou únavou z práce. Na to má právo každý.Někdy není jednoduché stanovit diagnózu zvlášť u malých dětí. Mé děti se k ní chodit nebojí, protože je k nim vždy milá a sestřička je opravdu skvělá.

Myslím, že jako doktorka je velmi dobrá, je ale pravda, že k dětem má takový zvláštní přístup (trošku studený). Jinak si na ni nemohu stěžovat, je poctivá, vždy pomohla. Sestřička je vynikající, moc milá a ochotná. Bohužel, čeká se u každého doktora, tady to ještě jde, jsou horší ordinace.

Jako lékařka dobrá, zatím vždy pomohla, ale jako člověk ve vztahu lékařka k dítěti, by měla se sebou něco dělat. děti se jí bojí a je to nejen můj názor. pár maminek od ní již kvůli tomuto jednání odešlo. děti potřebují cítit pohodu a bezpečí, vlídné slovíčko, ne jen strohé jednání. měla by se učit od své sestřičky.

K paní doktorce jsme přešly od jiné, nedaleko sídlící,dětské doktorky,která nás poslala domů se slovy,že nemůže řešit každé kucknutí,že má plnou čekárnu.Paní doktorka následně po všech možných testech zjistila že má dcera astma.Jsme s ní velice spokojeni.Dcerce strašně moc pomohla a kdykoliv máme jakýkoliv problém nic nezlehčuje a odsílá nás na patřičná vyšetření.Jsem od ní vždy bezvadně informovaná a je velice ochotná.Tohle je lékařka na svém místě a mohu jen a jen doporučit.Jedna z mála která se opravdu o zdraví dětí stará.

Naše milá a sympatická paní doktorka že někoho deptá a stresuje? To si snad děláte srandu ne? Mně vždycky všechno perfektně vysvětlila i se všemi možnými riziky, taky jsem často z toho byla hotová co se všechno může stát, ale to je snad dobře,že to všechno víte ne? Ja jsem moc spokojená a všem doporučuji, s paní doktorkou vždycky víte na čem jste, všechno vám vysvětlí i vážné věci,ale aspoň víte co máte dělat, mně třeba děti onemocněly zásadně v noci nebo o víkendu.

K paní doktorce jsme přešli od jiného lékaře a jsme velmi spokojeni, je milá a odborník na svém místě.Nechala jsem děti naočkovat podle rady paní doktorky doporučeným očkováním a vzhledem k tomu, že jsme žili nějakou dobu v zahraničí, vím, že tam se očkuje proti daleko více nemocem než u nás. Abych reagovala na příspěvek předešlé maminky, také jsme měli mononukleosu, ale s diagnosou u paní doktorky nebyl žádný problém.

Musím souhlasit s předchozím názorem.Je to tak,že z její ordinace jsem vždy odešla zdeptaná, nepomohla nám,spíše uškodila.Řekla mi, že jdu s dítětem k doktorovi když má 38,5 teplotu, že si mám spíš zajít k psychologovi.(Ta teplota se ale vrátila u obou dětí do týdne,po využívání Ospenu). Měla plno dalších hloupých řečí, které ani nebyly na místě, místo, aby se zabývala tím, proč se to vrací.A tak se ptám, ví vůbec, co je mononukleóza??