MUDr. Antonín Popelka

Praktický lékař, Chirurg Více

Řečany nad Labem 1 adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Obránců míru 141, Řečany nad Labem

Doktor k ničemu nemá zájem o pacienty,nezajímá ho vaše nemoc aby léčil dává jen antibiotika a nestará že nemoc je potřeba léčit jinak.Nepošle k obornému lékaři a pak prošvihne co se dá.

Milý a slušný lékař. Odborník. Jsem velmi spokojen.

Velmi dobrý praktický lékař. Lidský přístup. Starý praktik, co řekne, to sedí. Když se řídite jeho radou, tak jste rychle bez potíží. Doporučuji

Tak mě vyhovuje zatím jsme si neztěžovala

mě vyhovuje, je ochotný a dobrý, v práci je každý den, tak nemusíme chodit po zástupech. Mám pocit, že negativní ohlasy jsou spíše závist- pěkná žena, pěkné auto, oba synové študovaní - jeden lékař druhý právník- to naštve co? Vždyť každý má právo si vybrat toho, kdo mu vyhovuje. Běžte za lepším,však určitě je spousta lidí, kteří jsou s ním spokojeni.

je ochotný příjemný

Jsem s ním velmi spokojen a je dobře, že se o tomto píše. Komu nevyhověl, se omlouvám.
Znám v okolí mnoho daleko horších praktických lékařů. TTTTTTTTT.

O tomto člověku se v lokalitě jeho působnosti šíří takové zvěsti,že být jenom
polovina pravda,tak se hodí spíše do parlamentu než léčit lidi.

velmi dobrý lékař, ochotně přijede i domů. Když můj otec umíral doma, jezdil k nám každý den píchat mu injekce. Velmi si ho celá rodina vážíme. Nechápu, jak někdo může napsat takovou nehoráznost, že je nekompetentní. Naši rodinu léči již spoustu let, jeho diagnosa vždy sedí a léky rychle zabírají. Věříme mu.

chodím k němu již 15 let a vždy jsem byl spokojen jak s léčbou tak s lidským přístupem. Doporučuji, velmi dobrý praktický lékař.