Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vančurova 83, Klatovy
Hydro - Colon Therapie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Anička je skvělý psycholog.Je velmi slušná a zároveň správně rázná.Když je potřeba přimět vystrašenou dušičku k otevření,použije "mateřský" ton a Vy pláčete,křičíte.... Zkrátka dovolíte si vyjádřit emoce,které jste dřív nesměli projevit.Chodím k ní pravidelně už od roku 2013.Moje problémy spočívaly v utlačovaném sebevědomí a zároveň jsem se s její pomocí vyrovnávala s donuceným odchodem od svých dětí.Mám ráda individuálky i konstelace.Díky jejímu učení jsem pochopila spoustu souvislostí v životě,stejně jako to,že nemoci pocházejí z potlačovaných nebo nezpracovaných emocí,že za svůj život jsme zodpovědný každý sám .... Zkrátka všechno to,co se v běžném životě mnohdy nedozvíme.Je pro mne mnohem víc než jen terapeut.


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Paní Zámišková je opravdu skvělá. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí se svým životem a zdravím něco udělat. Tady jsme opravdu v dobrých rukou. já za to Děkuji ... Děkuji ... Děkuji


Ověřeny pacient

Paní Zámišková je velmi příjemná a citlivá paní, umí naslouchat a hodně umí -je výborná. Mohu jen doporučit. JK


L
Ověřeny pacient

Přidávám se ke kladnému hodnocení, paní Zámišková je fakt výborná, mohu jenom doporučit, v podstatě člověk, který pomohl více než lékaři. Doporučuji


V
Ověřeny pacient

Pani Zamiskova, nyni praktikuje kineziologii v Ostrave, je to skvely clovek a perfektni terapeut ci kineziolog. Uz pri prvnim sezeni jsem se citila uvolnene a v bezpeci dobrych rukou. Vrele doporucuji vsem! Nevahejte a nebojte se zacit resit a celit svym problemum a emocim. Veronika :-)


P
Ověřeny pacient

Paní Zámiškovou mohu jen a jen doporučit. Pomohla má dcerce jakoby mávla kouzelným proutkem. A mě také moc pomohla. Paní Zámišková přeji Vám moooc úspěchů.


Ověřeny pacient

Mohu jen doporučit, moc mi sezení pomohlo. Paní Zámišková je citlivý člověk, nemusela jsem se před ní stydět cokoliv říct. Mám z toho jen dobré pocity a jsem ráda, že mi pomohla dostat se v životě zas o kousek dál. Těším se na další sezení :) N.K.


S
Ověřeny pacient

Je opravdu výborná, doporučuji.


J

Paní Zámiškovou mohu jen doporučit před časem mi hodně moc pomohla a za to jí patřé můj velký DÍK!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti