Hydro - Colon Therapie
Vančurova 83, Klatovy

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Umístění: jiné místo

Anička je skvělý psycholog.Je velmi slušná a zároveň správně rázná.Když je potřeba přimět vystrašenou dušičku k otevření,použije "mateřský" ton a Vy pláčete,křičíte.... Zkrátka dovolíte si vyjádřit emoce,které jste dřív nesměli projevit.Chodím k ní pravidelně už od roku 2013.Moje problémy spočívaly v utlačovaném sebevědomí a zároveň jsem se s její pomocí vyrovnávala s donuceným odchodem od svých dětí.Mám ráda individuálky i konstelace.Díky jejímu učení jsem pochopila spoustu souvislostí v životě,stejně jako to,že nemoci pocházejí z potlačovaných nebo nezpracovaných emocí,že za svůj život jsme zodpovědný každý sám .... Zkrátka všechno to,co se v běžném životě mnohdy nedozvíme.Je pro mne mnohem víc než jen terapeut.

Umístění: jiné místo

Paní Zámišková je opravdu skvělá. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí se svým životem a zdravím něco udělat. Tady jsme opravdu v dobrých rukou. já za to Děkuji ... Děkuji ... Děkuji

Paní Zámišková je velmi příjemná a citlivá paní, umí naslouchat a hodně umí -je výborná. Mohu jen doporučit. JK

Přidávám se ke kladnému hodnocení, paní Zámišková je fakt výborná, mohu jenom doporučit, v podstatě člověk, který pomohl více než lékaři. Doporučuji

Pani Zamiskova, nyni praktikuje kineziologii v Ostrave, je to skvely clovek a perfektni terapeut ci kineziolog. Uz pri prvnim sezeni jsem se citila uvolnene a v bezpeci dobrych rukou. Vrele doporucuji vsem! Nevahejte a nebojte se zacit resit a celit svym problemum a emocim. Veronika :-)

Paní Zámiškovou mohu jen a jen doporučit. Pomohla má dcerce jakoby mávla kouzelným proutkem. A mě také moc pomohla. Paní Zámišková přeji Vám moooc úspěchů.

Mohu jen doporučit, moc mi sezení pomohlo. Paní Zámišková je citlivý člověk, nemusela jsem se před ní stydět cokoliv říct. Mám z toho jen dobré pocity a jsem ráda, že mi pomohla dostat se v životě zas o kousek dál. Těším se na další sezení :) N.K.

Je opravdu výborná, doporučuji.

Paní Zámiškovou mohu jen doporučit před časem mi hodně moc pomohla a za to jí patřé můj velký DÍK!!!