MUDr. Anna Malinovská

Libiš 1 adresa

Ordinace PL stomatologa
Štechova 27, Libiš

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Naprosta spokojenost. K pani doktorce dochazim od malicka, nyni zde budu evidovat i syna. Pani doktorka je moc sikovna, hodna, profesionalni a nechybi ji smysl pro humor, kterym dokaze odlehcit stresove vrtaci situace :-) Nemenila bych!
M. Hercikova

když zhodnotím zubaře u kterých jsem kdy byl paní Malinovská je z nich nejlepší jak přístupem tak zvolenou péčí, je ochotna s pacientem diskutovat a dát na výběr z několika variant řešení, které vysvětlí.

Paní dokrorka je velmi šikovná, rychlá, používá moderní metody, chodím k ní ráda již skoro 40 let. Dojíždím za ní z Prahy, protože má moji naprostou důvěru, nikdy nebyl žádný problém.

bohužel je to tak-neosobitý přístup jak p.doktorka tak sestřička.

spokojenost

:-)

K paní doktorce chodím už více než 30 let. Dnes již i se svými dětmi. Její ochota i vstřícnost vysvětlit "silnému" pohlaví - mému synovi - co mu bude dělat se zuby, aby se nebál,je fantastická. Její humor také. Díky za péči o zuby celé naší rodiny.

Velmi dobrá péče, vstřícnost a klidné jednání s humorem, což má samozřejmě za následek oblíbenost a delší objednací doby. Možná jsem měl štěstí, ale nikdy jsem zde nepocítil nějakou významější bolest, ani při odstraňování nervů.