MUDr. Anna Kubinová

Praktický lékař Více

Píšť 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Hurecká 59, Píšť

Neosobní přístup, nechuť naslouchat problémům pacienta. Zbytečné kladení překážek tam, kde to opravdu není potřeba (predepsání léků, napsání sanitky, napsání doporučení ke specialistovi....).

Shrnutí: Hrozná. Je strašně pomalá, neumí naslouchat a pochopit problém pacienta. Neumí latinské názvy, tzn. nechápe diagnózu určenou odborným lékařem, atd.

Nejhorší lékařka... Diagnozu si u ní dělám sama, když sem přišla s papírem z pohotovosti, že se mi vrací heliobakter, místo kombinace trojantibiotik mi napsala tabletky na odřihování. Je pomalá a strašně ráda se vykecává...

Velice špatný lékař,nevěří pacinetovi,když říká,že ho něco bolí,neprověří skutečnsti.Tvrdí že je to tukového původu a že pacientka zbytečně chodí po dokterech a nakonec je to rakovina v posledním stádiu.Neochotná psát sanitky a potřeby pro staré lidi.Je pomalá a vypsání posudku na pacienta jí trvá strašně dlouho.

Podle mého velmi dobrý odborný lekář je paní MUDr. Kubinová Anna. Mohu jedině doporučit!!!

Nemám s ní špatnou zkušenost,pokud potřebuju odborného lékaře tak nedělá žádné problémy a pošle mě kde potřebuji,dá se s ní rozumně domluvit,jsem s ní spokojená.